Zühre Pardesü 2012-2013 Sonbahar Kış

Yazar: sanalzade Tarih: 5 Ekim 2012

Merhaba hanımlar, Zühre Pardesü yeni sezon 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonuna göz atmaya ne dersiniz? Pardesü denilince akla gelen ilk markalar arasında yer alan Zühre, birbirinden şık ve zarif ürünleri tesettürlü hanımların beğenisine sunmaya devam ediyor…

Zühre Pardesü

Yeni sezon, (Zühre Pardesü 2013) modelleri arasında, çok şık kombinler ile minimalist tarzı benimseyen hanımlar için kap modelleri, bebe yakalardan vazgeçemeyenler için pardesü modelleri, dantel zerafetini sevenler için çok şık ve zarif modeller yer alıyor.

Özellikle kombinler konusunda, Zühre giyim‘in facebook sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz (facebook.com/ZuhrePardesu) yetkililer pardesü, kap, palto ve eşarp modellerini çok şık kombinler ile alıcılarının beğenisine sunuyor.

Yine aynı şekilde facebook üzerinden Zühre Pardesü Sonbahar Kış Koleksiyonunda yer alan şık detaylara da göz atabilirsiniz.

Zühre Pardesü Sonbahar – Kış Koleksiyonu reklam filmi

Daha fazla ayrıntılı bilgi, koleksiyonda yer alan diğer modeller, zühre giyim satış noktaları ve fiyatlar için zuhregiyim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar