Zımbalı Kazak Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 14 Ocak 2013

Zımba Modası! Zımbalı Kazaklar

Zımba trendi her yerde! Bugün nereye baksanız, bu küçük metal parçaları bir kıyafet yada aksesuarda mutlaka görüyorsunuz. Mevsim gözetmeksizin, yaz kış her parçada zımba ayrıntıları ön planda. Son günlerde kışlık kazaklarda öne çıkan bu ayrıntıyı sizler için derledik.

Kazaklarda daha çok omuz kısımlarına takılan bu parçalar, oldukça şık ve gösterişli görüntünlere sahne oluyor. Modayı yakından takip eden, değişikliklere açık, farklı görünmeyi seven bir yapınız var ise, zımbalı kazak modellerini mutlaka denemelisiniz. Bu metal zımba parçalarını satın alıp kazaklarınıza kendiniz kolaylıkla takabilirsiniz. Zevkinize göre ister sık aralıklar yada aralarında boşluk bırakarak. Hayır ben uğraşamam diyenlerde hazır olarak satılan zımbalı kazakları satın alabilir.

Yalnız şu önemli ayrıntıyı asla unutmayın, kazağınızda zımba detayı var ise, asla diğer çanta, ayakkabı ve diğer aksesuarlarınız da zımba yer almasın. Kısaca bu bütünlüğü iyi bir şekilde yapmalısınız. Trende ayak uyduracağım diye de her yerinizi zımbalarla donatmayın.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar