Yüksek Belli Etek ve Pantolon Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 27 Mart 2013

Yüksel belli etek ve pantolon seven hanımlar için birbirinden şık yüksek belli kombinler foto galerimizde. Yüksek belli etekler nasıl giyilir? Yüksek belli pantolonlar kimlere yakışır? kimler tercih etmelidir? Sezon trendleri arasından derlediğimiz en moda kıyafet kombinasyonları sizlerle.

Yüksek Belli Etek ve Pantolon Modelleri

Yüksek belli pantolonlar vücudun üst kısmı olduğundan daha kısa gösterir. Eğer boyunuz aşırı uzun değilse yüksek belli pantolonunuzu v-yaka bluz, gömlek yada vücuda oturan bir body ile kombin yapmanız daha uygun olacaktır. Eğer kısa boyluysanız yüksek belli kombinler size yakışmayacaktır. Orta uzun boylu hanımlarında mutlaka v-yaka ayrıntısına dikkat etmesi önemlidir.

Yüksek belli etek kombinlerinde ise geniş modellerde t-shirt, bluz yada gömlekler tercih edip seçtiğiniz üst kıyafetleri eteğin içerisine sokup şık kombinler yapabilirsiniz. Üst giyim modelleri eteğin içinde olması boyunuzuda uzun gösterecektir. Özellikle kısa boyluysanız yüksek belli etekler ile boyunuzu olduğundan uzun gösterebilirsiniz. Yine aynı şekilde yüksek bel pantolonlarda olduğu gibi tam bel hizanıza kemerler ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Şimdi buyurun hep birlikte sizler için derlediğimiz şık kombinlere daha yakından göz atıp bahsettiğimiz ayrıntılara daha yakından göz atalım…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar