Yırtık Kot Modası 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 3 Nisan 2013

Pantolon seçimi sadece erkeklerin değil; bayanlarında giydiği kıyafetler arasındadır. Özellikle de bayanlar için tasarlanan birçok pantolon modeli mevcuttur. Bunlardan biride yırtık pantolonlardır. Yırtık kot pantolonlar son 3 sene içerisinde daha çok görülmeye başlandı.

Yırtık Kot Pantolon Modelleri ve Kombinleri

Sokak trendlerinde oldukça yer bulan yırtık kot pantolonlar; çeşitli şekillerde giyilerek göze oldukça hoş gözükmektedir. Yırtık pantolon spor bir kıyafet türü olarak bilinir. Spor giyim içerisinde olduğu için; spor ayakkabılarla giyilmesi daha uygundur. Düz tabanlı ayakkabılarda yırtık kot tercih edilebilinir. Yırtık pantolonların üzerine giyilen bir gömlek oldukça şık görünmenizi sağlar. Giyilen gömlek renkli veya kareli olabilir. Kollara aksesuar olarak takılan takılar deri ve örgü tarzında bileklikler olabilir. Fakat yırtık kot giyen birinin çok makyaj yapması hoş olmaz. Spor şıklığı bozan bu durum tavsiye edilmez.

Yırtık Kot Pantolon

Kırmızı ruj sürmek veya takma kirpiklerle bunu desteklemek; sizi spor görüntüden oldukça uzaklaştırır. Çanta tercihi de mutlaka spor olmalıdır. Yırtık pantolonlar bir süre sonra daha fazla yırtılmaya başlayabilirler. Bu yüzden bu pantolonları hemen kaldırıp atmak yanlış olacaktır. Kendi bedeninize göre; şort olarak tasarlayıp yeni bir form oluşturabilirsiniz.

Yırtık Kot Nasıl Yapılır?

Görüldüğü gibi yırtık pantolon; kullanım süresi dolduktan sonrada, size bir şort olarak geri döner. Pantolonundaki fazla yırtıklardan rahatsız olup da, hala giymek isteyenler için pratik yöntemlerde bulunur. İçinize uzun tayt giyerek; yırtık pantolonunuzu giymeye devam edebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar