Yeniden Moda olan 2013 Trendleri

Yazar: sanalzade Tarih: 4 Haziran 2013

Moda’da bu yıl yeniden trend olan kıyafetleri sizin için inceledik. Geçmişten günümüze hangi parçalar sezon trendleri arasında hep birlikte göz atalım.

Bazen sırf modası geçti diye kıyı köşelere attığımız kıyafetler olur ya… işte bu yıl saklanan o kıyafetleri gardroplarda ön sıralara almanın tam zamanı…

Moda gücünü her ne kadar yeniliklerden, güncellikten alsa da geçmişin esintilerini ve izlerini taşımadan yapamıyor. Özellikle son iki yıldır 60′lı ve 70′lı yılların izlerini bolca görüyoruz. Daha önceki 60′lı yılların modası 2013′ü etkisi altına aldı yazımızda bu esintileri konu alıp annelerinizin sandıklarda sakladığı elbiselerini çıkartın demiştik :)

Şimdi eklemelere devam edip edip yeniden trend olan kıyafetlere göz atmaya devam ediyoruz.

İşte onlardan bir kaç tanesi daha…

kot jean salopet

Kot Salopet
Denim trendinin zirvede olduğu bu yıl geçmişten gelen jean salopetler yani bahçıvan tulumlar yeni alternatifiniz olabilir.

Beyzbol şapkası trendi

Beyzbol şapkası
90′lı yılların favori şapkalarını bu yıl yeniden görüyoruz.

yeşil sweatshirt

Sweatshirt
Büyük figürleri ve logaların yer aldığı rengarenk Sweatshirt’lerde bu yılın gözdelerinden.

Yüksek bel pantolonlar kombinleri

Yüksek bel pantolon
Düşük bellerin modası çoktan geçti.. Peki yerine ne geldi? Tabi ki, yüksek bel pantolonlar. Yeniden revaçta olması ne hoş dimi? İspanyol paçalar foraa diyoruz o zaman.

Büstiyer kombinleri

Büstiyer
Geçmişten gelip fazlasıyla cesaret gerektiren trendlerden biride yüksek bel etek ve pantolonları büstiyerlerle kombinlemek.

Transparan dantel kıyafetler

Transparan dantel
Dantel her zaman gözdeler arasında ama bu yıl tıpkı geçmiş yılların izlerini taşıyor. Daha cesut ve transparan ayrıntılar var.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar