Yeni duşakabin modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Haziran 2012

Duşakabin modelleri

Ev dekorasyonunda özen gösterilen ve üzerine hassasiyetle düşülen konulardan biride banyolardır. Özellikle bayanlar bu konuda hassasiyetli davranırlar. Eski banyo düzenlerinde bilidiği gibi klasik banyo küvetleri vardı, temizlenmesi bi o kadar zor olduğu gibi aynı zamanda kaba saba modellerdi.

Ancak şimdi öyle değil, gelişen teknoloji ile birlikte her banyoya uyumlu duşakabinler tasarlandı. Temizlik ve hijyen bakımından üst modeller çıkarıldı. Kumanda sistemli modeller, jetli şok duş özellikleri, yönlendirici bataryalar hatta radyolu duşakabinleri bile bulmanız mümkün hale geldi.

dusakabin

Aşağıda sizlere, müşterilerine kalitede en iyiyi, üretim ve montajda en hızlıyı ilke edinen Nokta Duşakabin firmasına ait çeşitli duşakabin modellerini bir araya getirdik. Duşakabin modellerini görüntülemek için resimlerin üzerlerine tıklamanız yeterlidir.

Daha fazla duşakabin modeli için noktadusakabin.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda duşakabin ile alakalı kafanıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabilir. Fiyatlandırmalar için aşağıdaki link ‘i kullanabilirsiniz.

Duşakabin fiyatları

Yeni duşakabin modelleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar