Yeni Çanta Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Mayıs 2012

En Yeni Çanta Modelleri

Ortama giderken yanınızda götüreceğiniz çantanızın ne kadar büyük bir anlam taşıdığını biliyor musunuz? İş görüşmesi veya yeni bir flörtünüz ile buluşma sırasında yanınızda bulunduracağınız çantanın giysilerinizle kombine olması, çantanın renkleri kıyafetinize olan özene oldukça önemlidir.

İş görüşmelerine gideceğinizde kesinlikle klasik tasarımlı çantaları kullanmanız gerekir. Çünkü klasik tarz çantalar, sizin ciddiyetinizi ve resmiyetinizi göstermektedir. Ayrıca üzerinde bulunan desenler sizin zevkinizi göstermektedir.

Spor ve rahatlığa önem veren bayanlar için genellikle büyük çantalar kullanmaları ve bu çantalar için ise spor kıyafetler, bol kıyafetler giymeleri tavsiye edilir.

2011 yılının ve 2012 yılınınen çok kullanılan ve en çok beğenilen çanta modellerinden bazıları aşağıda yer almaktadır.

Diğer çanta modelleri için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

En güzel çanta modelleri

2012 Çanta Modelleri

Yeni Çanta Modelleri

Kısa saplı ve küçük çantalara sahip olan bayanların asi ve özgürlüğü arzulayan bayanlar olduğu, kendine özgü ve bağımsız olduğunun bir simgesidir. Genellikle eski tarz gibi görünen bu çantalar, oldukça çekici bir görüntüye sahiptir.

Çılgın ve eğlenceli olan bayanlar ise çanta tipleri pek önemsemeden parlak veya mat renkli, rengarenk çantalar kullanırlar ve bu da hayatı umursamadan yaşadıkları mesajı verir.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

kadinca kadin

May 12, 2012

Bir cok reng kullanilmis ama gene kahve rengi ve deri modelleri güzeller.

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar