Yemek odası dekorasyon önerileri

Yazar: sanalzade Tarih: 5 Haziran 2012

Yemek Odası Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda, size fikir vermek amacı ile yemek odası dekorasyonu alanında bir kaç paylaşımda bulunmak istiyoruz. Yemek odanızın şekillendirme için öncelikle halı seçiminizi yapın. Yemek odanızda masanız ve sandalyelerinizi bütün halinde kaplayacak bir halı yemek odanız için uygun olacaktır.

İkinci bir fikir/tavsiye olarak yemek odanızda masanızın bulunduğu bölümdeki duvar boyamasını ya da kağıdını canlı renklerden ve desenlerden seçmek hoş ve şık bir ortam yaratacaktır.

Yemek odası mobilya seçiminde farklı tarzları denemenizi özellikle tavsiye ederiz. Antika tarzı modeller seçmeniz farklı bir hava yaratabilir. İlaveten masa arkasına bir dekoratif bir büfe yerleştirmek ve yemek odası takımlarınızdan kıymetli olan parçaları bu alana yerleştirmeniz hoş olucaktır.

Yemek Odası

Yemek Odası Dekorasyonu

Eğer bir farklılık olsun isterseniz yemek masanızda sandalyeleri kaldırıp onların yerine oturma grupları deneyebilirsiniz.

Kücük alana sahip yemek odaları için büyük boy aynalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Büyük aynalar mekanları daha geniş gösterir ve yemek odanıza ferahlık katar.

Yemek Odası Resimleri

Aşağıdan çeşitli yemek odası dekorasyonlarına göz atabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar