Yelek Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 29 Aralık 2012

Yelek modelleri, kış aylarının en vazgeçilmez giysisi. Özellikle de örgü yelek modelleri en çok tercih edilenler arasında. Sade, renkli ve farklı çeşitleri ile göz dolduran en güzel yelekleri sizler için derledik.

Bayan Örgü Yelek Modelleri

2012-2013 yıllarında daha çok sade tarzlarda tek renk yelek modelleri daha bir ön planda. Tabi giyim tarzlarına göre farklı renklerde bir çok çeşit yelek modeli de mevcut. Genellikle el işi ve örgü işlerine merakı olan ev hanımları kendi yelek modelini ve desenini belirliyor zevkine göre örüyor. İşin içine el emeği göz nuru katılında giyilen yelek bambaşka oluyor.

Bende yelek modellerine göz atıp örmek istiyorum diyorsanız hemen aşağıda yer alan fotoğraf galerisinden sizler için bir araya getirdiğimiz zarif örneklere göz atabilirsiniz.

İster yün alın kendiniz örün, ister hazır olarak mağazalardan satın alın. Yeleklerinizi ister kazaklarınızın, gömleklerinizin üzerine nasıl canınız istiyorsa o şekilde kombin ederek giyebilirsiniz. Hem içinizi ısıtır hem de motif ve desenler size şıklık katar. Ev içinde, kısa alışverişlerde, misafirliklerde kısaca hayatın her alanında yelekler vazgeçilmezler kadınların vazgeçilmezidir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar