Yazlık Kolsuz Gömlek Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 7 Mayıs 2013

Yaz ile birlikte daha ferah hissettiren üst kıyafetlerler kolsuz gömlek gibi parçalar gardroplarımızda ön sıralara yerleşti. Peki, kolsuz gömlek modelleri ile hangi alt parçalar uyumlu bir şekilde kombin edilebilir? Yaz modasının coşkulu temposuna uygun, kolsuz gömlek kombinlerinden bir kaçı sizlerle…

Kolsuz Gömlek Modelleri ve Kombinleri

Uçuk pembe yada toz pembe kolsuz gömlekleriniz ile siyah tayt yada skinny jean türü pantolonlarınızı rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Kalem etek yada mini şortlarda aynı şekilde yaza uygun olacaktır. Ayakkabı seçiminizi de topuklu yada yazın favorisi gladyatör tarzı sandaletlerden yana kullanıp altın rengi metal aksesuarlar tamamlayabilirsiniz.

Son Moda Kolsuz Gömlekler ve Kombinleri

Çiçek desenleri olan beyaz ağırlıklı bir kolsuz gömlek ile pileli mat sarı tonunda bir etek seçimleriniz arasında olabilir. Mavi tonlarda kot gömleklerinizlede yılın favorisi su yeşili alt parçaları birbirine uydurabilirsiniz. Yine aynı şekilde tatlı tonlarda turuncu kolsuz gömleğiniz ile mavi kotlarınızı kombinleyebilirsiniz. Tek renk kombinasyon düşünüyorsanız eğer gömleğinizi desenli seçip üst yada alt parçaları birbirlerinden daha açık yada koyu seçilde seçebilirsiniz. Desen olarak puantiye, yaka olarakda bebe yakalar yaz modasında uygun yerinde bir seçim olacaktır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar