Yazın Nasıl Giyinmeliyiz?

Yazar: sanalzade Tarih: 26 Nisan 2013

Yazlık elbise modelleri 2013 yılında çiçekli desenler ile sevimli bir duruş sergiliyor. Yaz aylarında biz hanımların en çok giydiği elbise modelleri  arasında yer alan çiçekli ve rengarenk elbiseler değişik kesimleri ile de her tarzda kadının vazgeçilmezi olmaya aday.

Yazlık Elbise Modelleri

En şık elbise modelleri  arasında ise yine önü kısa, arkası uzun elbiseleri gösterebiliriz. Yavaş yavaş trend olmaktan çıkmasına rağmen bu model elbiselerin çiçekli tasarımlarını yine vitrinlerde göreceğiz. 2013 modasının en göze çarpan modeli straplez elbiseler olacak. Fakat farklı modeller de senenin modasında yer alıyor. Sıfır kol elbiseleri bu yıl mağazalarda sıkça görebileceğiniz gibi, puantiyeli elbiseler de yine tün şirinlikleriyle göz doldurmaya devam edecek.

Yazlık Baharlık En Güzel Elbiseler – Tıklayın…

En Güzel Yazlık Elbiseler

Rahatlığı ile ön plana çıkan kot elbiselerde yine bu yılın yaz modası dahilinde yer alacak. Çocuksu bir görüntü verdiği kadar sevimli de görünen bu elbiseleri bir çok mağazada bulabilirsiniz. Bir diğer elbise seçeneği ise penye elbiseler; bu elbiseler tiril tiril kumaş özelliği sebebiyle hem rahat hem de terletmiyor. Çok farklı ve fresh tasarımları ile rahatlık seven kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Yine şık elbise modelleri arasında gösterebileceğimiz dökümlü, bol ve salaş görünüme sahip elbiseler de sezonun modaları arasında.

Ayak bileklerine kadar uzanan rahat ve dökümlü elbiselerin yanı sıra kısa modellerini de bulabilirsiniz. Bu şık elbiseler arasında kemer detayı kullanılanlar da favoriler arasında yer alıyor. Zengin ürün seçeneği ile aradığınız şıklığı bulabileceğiniz cıvıl cıvıl bir yaz sizleri bekliyor.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar