Yaz Kombinleri 2013-2014

Yazar: sanalzade Tarih: 14 Ağustos 2013

Birbirinden şık yaz kombinleri foto galerimizde sizlerle…

2013 yazı malumunuz oldukça sıcak geçiyor, haliyle bu sıcak günlerde hem şık olmak hem sıcaktan korunmak vede sıcağın etkisini daha az hissetmek adına gardrobun karşısına geçip saatlerce kıyafet seçimleri yapıyor yaz kombinleri telaşesine düşüyoruz.

Çoğunla kararsız kalıyor ne giysem gibi soru işaretleri ile karşı karşıya kalıyoruz.

Ama hiç dert etmeyin!

Sizlere bu konuda ilham olabilecek son moda yaz kombinleri hemen aşağıda…

Yaz aylarının kombinleri arasında, mini etekler, mini şortlar, mini elbiseler dikkat çeken parçalardan. Yanı sıra, uzun ve siyah beyaz kombinli elbiseler de sıkça kullanılıyor. Şort ve eteklerin üstüne bu sene genelde salaş giyimler tercih edilmiş. Salaş şifon gömlekler ile dantel detaylı t-shirtler mini şortların üstünde oldukça şık bir görünüme kavuşmuş.

Yaz Kombinleri

Daha çok mat ve pudra tonların dikkat çektiği trend günlük yaz kombinlerinde, dar beyaz ve krem pantolonlar da sıkça kullanılıyor. Dar beyaz pantolonların üstüne de yine salaş kot gömlekler ve salaş t-shirtler tercih edip yaz günlerinin en şık kadını siz olabilirsiniz.

İşte yaz kombinleri.. işte trendler…

2013-2014 Yaz aylarında, çevrenizde giyiminizle trend olmak istiyorsanız, trend günlük yaz kombinlerini takip ederek, gün içerisinde de çok şık görünümlere kavuşabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar