Yaz Alışverişi için Öneriler

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Temmuz 2013

Yaz ile kalın kışlık kıyafetlerden kurtulup tiril tiril, rahat yazlık kıyafetlerimize kavuştuk ancak moda her yıl yenileniyor ve mutlaka yeni kıyafetlere gereksinim duyuyoruz.

Peki ne yapıyoruz? Hemen bir yazlık alışveriş listesi yapıp, ihtiyaçları yaz bitmeden ediniyoruz.

Yaz Alışverişi için Öneriler

Bu yazımızda sizlere yazlık alışveriş ihtiyaçları konusunda birkaç ipucu vereceğiz ki ne alacağınızı bilemiyorsanız başlayacak bir yeriniz olsun.

İşte erkeklerin ve kadınların gardroplarında olması gereken parçalar;

Alışveriş Önerileri

Bir erkeğin yaz için dolabında mutlaka olması gereken eşyalar arasında; en az 2 tane kısa kollu spor gömlek, bol miktarda T-shirt, bir tane kumaş bir tane kot olmak en az 2 tane bermuda şort, deniz şortu, yazlık ayakkabılar, deniz terliği bulunmalıdır.

Kadınların yazlık alışveriş ihtiyaçlarına gelirsek, bir kadının yazlık dolabında mutlaka bol miktarda askılı ve kolsuz body ile t-shirtler bulunmalıdır. Birer tane yazlık kısa ve uzun elbise, kumaş ve kot olmak üzere birer tane şort, sandalet, terlik, dolgu topuklu yazlık ayakkabı, 2 adet bikini, bir adet kısa siyah gece elbisesi ve yazlık gece ayakkabıları konusunda eksikleriniz varsa yazlık ihtiyaçlar listenize unutmadan eklemelisiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar