Yarı Toplu Saç Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Nisan 2014

Saç modelim kolay yapılabilir olsun, rahat ettirsin! Üstüne birde Hollywood yıldızlarının ki kadar şık ve etkileyici olsun istiyorsanız yarı toplu saçlar tam aradığınız özellikte hanımlar.

Etkileyici bir imaj oluşturmak için saç modeli seçiminin ne kadar önemli ve zaman alan bir iş olduğu aşikar ancak, her gün aynanın karşısında saatlerce bekleyecek kadar vaktimiz var mı? tam bir soru işareti. Zira, olsa bile pek katlanılabilecek bir durumda değil. Özellikle son dakika dışarı çıkma gibi planlar olduğunda durum daha vahim boyutlarda olabiliyor.

İşte burada karşımıza ünlülerin de sıkça tercih ettiği yarım toplu saç modelleri çıkıyor. Hem günlük yaşantıya uygun yapımı kolay ve rahat, hemde geceler için kullanılabilen. Her iki şekilde de yarım toplu saçlarla şıklığı üst seviyeye çıkarmak mümkün. Sanalzade ilham alınabilecek modellerden en güzellerini sizler için seçti.

İşte günlük ve gecelik yarım toplu saçlardan özel olarak derlediklerimiz.

Yarı toplu saç modelleri

Düz yada dalgalı olan saçlarınızı ortadan iki ayırıp tokayla arkada birleştirebilir yada saç bandı kullanarak geriye doğru atabilirsiniz. Bu iki model en acil zamanların kurtarıcısıdır.

Yarı toplu saç modelleri

Aynı şekilde saçlarınızı örüp önlerden bir kaç tutam salık bırakabilir, yana atabilir yada ön tarafları kabartarak toplama yapabilirsiniz.

Yarı toplu saç modelleri

Bu kolay toplanan modelin özel gecelerde şıklığınınızı arttıracağından %100 emin olabilirsiniz. Saçlarınızı at kuyruğu şekilde toplayın, üst kısımlara biraz hacim, ön kısımlarıda yana doğru atın. İşte hepsi bu kadar.

Yarı toplu saç modelleri

Saçınızı toplarken Hollywood ünlülerinden ilham alın. Yüze düşen perçemler, tutamlar kahküller şıklığınızı arttırır. Saç uçlarınıza omuzlarınıza düşen su dalgalarını da eksik etmeyin.

Yarı toplu saç modelleri

Yarı toplu saç modelleri

Yarı toplu saç modelleri

Yarı toplu saç modelleri

Yarı toplu saç modelleri

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

zeynep

Nis 10, 2014

güzel

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar