Yanlış Etikete Bakmışsınız!

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Aralık 2012

Zengin fakir hepimizin günlük bir kaç defa uğrak yeridir marketler. Gıdadan temizliğe mobilyadan beyaz eşyaya her şey buradadır. Bakkalın ne olduğunu unuttuğumuz şu günlerde her ihtiyacımıza cevap veren süpermarketlerin yolunu tutmaktayız.

Etiket Fiyatı ile Kasa Fişindeki Fark

İyi eğitimler almış personeller müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar ama bütün dikkatlerine rağmen marketlerinde sinir bozucu yanları yok değil. Örneğin bunların başında etiket fiyatı ile kasa fişindeki fark gelir… Okuyanların tebessüm ettiğini görür gibiyim.

Etiketle kasa fiyatı arasındaki farka dikkat!

Yanlış Etikete Bakmışsınız!
Hepimizin başına mutlaka gelmiştir. Hakkımızı aradığımızda da aldığımız cevap şudur: ‘yanlış etikete bakmışsınız’ Şimdi sizlere yanlış etikete mi baktık yoksa onlar mı yanlış yazmış bunu anlamanın yolundan bahsetmek istiyorum. İlk yapacağımız şey ürünün üzerinde adı barkod olan genellikle 13 rakamdan oluşan numaraya bakıyoruz.

Etiketle kasa fiyatı arasındaki farka dikkat!
Hani kasaların fiyat görmek için okudukları çizgiler var ya ondan bahsediyorum. Sonra etikette de bu numaralardan vardır numara aynı ise o numaralı etiket o ürüne aittir. Bunu gösterdiğiniz zaman itiraz edecek hiçbir şeyleri kalmayacaktır. Şimdi alış verişin en keyifli zamanına sıra geldi. Reyonda ne kadar o üründen varsa alabilirsiniz hem de etiket fiyatından.

(ALPER)

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar