Yandex Shell Android Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 14 Haziran 2012

Yandex Shell ile Telefonunuza Güzellik Katın !

Bu yazımızda sizlere Android‘de çağ atlamış bir Yandex Shell Android Uygulamasını tanıcağım. Telefonuzda her türlü değişikliği yapmanızı sağlayacak bir şekilde düzenlenen android uygulaması gerek arayüz tasarımı ve diğer bölmeler ile güzel bir şekilde dizayn edilmiş.

Uygulama Türkçe dili desteklemektedir. Ama ana dili Rusça’dır. Yandex Shell, android telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir 3 boyutlu uygulamadır. Uygulama ne kadar 3 boyutlu olursa olsun telefonunuzdan herhangi bir hız kaybına neden olmamaktadır.

android yandex shell uygulaması

Ana ekrana internette arama yapmanızı kolaylaştırmak için Yandex arama motoru eklenmiş. Arama motorundan yanı sıra Yandex Hava Durumu , Yandex Haberler kısımlarıda ana ekrana eklenmiştir. Uygulamada isterseniz sizde kendi ekranınızı oluşturabilir.Varsayılan ekranlarda kendinize göre değişikler yapabilirsiniz. 3 Boyutlu widget desteği bulunduran Yandex Shell’de widgetler bilgileri sizlere görsel olarak sunmaktadır.

İsterseniz favori uygulamalarınızı herhangi bir ekranda klasör oluşturarak uygulamaları oluşturduğunuz klasöre ekleyebilirsiniz. Yandex Shell kullanıcılarının herhangi bir sorunla karşılaşmaması için kolay kullanılacak bir şekilde yapılmıştır. Her geçen gün yeni bir güncelleme için çalışmalara başlayan Yandex ürettiği uygulamada neredeyse bir numara haline geldi.Üstelik bu uygulamayı Yandex kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunuyor.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

yandex shell android uygulaması

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar