WordPress Türkçe Temaları

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Şubat 2012

Çeşitli WordPress temaları (wordpress theme) kapsamında daha önce Ücretsiz WordPress Türkçe Temaları ve ücretsiz WordPress Temaları hakkında 2 adet yazı hazırlamış ve ücretsiz olarak wordpress sistemli blog ve sitelerinizde kullanabileceğiniz temaları indirme linkleri ile beraber sunmuştuk.

Bu yazımızda genel olarak blog sahiplerinin tercih ettiği ancak çeşitli alanlarda kullanılan wordpress türkçe temalarınından bahsedicez. Demoları ve indirmek linkleri ile birlikte  wordpress temalarını indirebilirceksiniz.

Blogizm Türkçe WordPress Teması: Said Yavuz tarafından tasarlanan ve mavi renklerle büyünleşen, güzel şık ve sade bir görüntüsü ile  yönetim paneli ile kullanımı kolaylaştırılmış bir tema.  Tema ile birlikte indirilen wp-pagenavi eklentisini kullanmanız önerilmektedir.
DEMO İNDİR | TEMA DETAYLARI

Weblebi WordPress Türkçe Teması : Tek kolonlu, yönetim panelinden özelleştirebileceğiniz güzel bir wordpress  temasıdır. 2 farklı renk seçeneği ile Weblebi temasının sağ sidebarında e-mail aboneliği , sosyal medya butonları, reklam alanları gibi çeşitli metaryeller bulunmaktadır. Pagenavi (Sayfalama) eklentisi ile uyumlu css kodlar eklenmiş olan weblebi temasını tema detayları link ‘ini tıklayarak kullanım detaylarını görebilmektesiniz.
DEMO İNDİR TEMA DETAYLARI

Arslania WordPress Türkçe Teması : Ali Arslan tarafından yapılan türkçe tema, açık mavi ve gri tonların ağırlıklı olarak göze çarpmakta. Özellikle kişisel bloglar tarafından sevilen ve kullanılan bir tema.
DEMO İNDİR TEMA DETAYLARI

Adsenseo WordPress Türkçe Teknoloji Teması:  Adsense ve SEO uyumlu ve teknoloji sitelerine ağırlık verilen temada gelişmiş yönetim paneli ile sitenizi özelleştirebilir, 7 farklı renk seçeneği ile temanızı kişiselleştirme özellikleri bulunmakta.
DEMO İNDİR TEMA DETAYLARI 

Bidüşün WordPress Türkçe Teması:  Bidusun tarafından hazırlanan rengarenk bir harika bir wordpress türkçe teması. Güzel, şık ve sade bir görüntüsü ile  yönetim paneli ile kullanımı kolaylaştırılmış bir tema. Bugun itibari ile 5.008 kere indirilmiş bidüşün wordpress teması oldukça popüler.
DEMO İNDİR TEMA DETAYLARI (rar şifresi : bidusun.com)

Summ 1.1 WordPress Türkçe WordPress Teması : Kişisel bloggerlar için ideal bir tema. Sade ve keyifli bir tema. Sadece günlük yazarım, bir video ve resim atarım diyorsanız bu tema tam size göre. Tema 2 sütundan oluşuyor.
İNDİR | TEMA DETAYLARI

ODunya WordPress Türkçe Teması: SEO uyumu ile beraber sitenizin daha üst sıralarda görünmesini sağlayacak dinamik bir wordpress temasıdır. Temanızın kurulumu birkaç adımdan ibaret olup zorlanmadan kullanmaya başlayabileceksiniz.
DEMO İNDİR | TEMA DETAYLARI

Barrutpress WordPress  Türkçe Teması:  Daha çok texture renklerin hakim olduğu sade blog temaları serisine bir ikincisi daha eklenen adına barrutpress verilen güzel sade ve hoş bir tema.
DEMO |  TEMA DETAYLARI  (temayı detaylar sayfasından indirebilirsiniz)

Seonokta WordPress Türkçe Teması : Gelişmiş özelliklere sahip tek kolonlu wordpress tema özelliği taşımaktadır.  Tema içerisinde gelen  2 adet eklentiyi de kurmanız gerekmektedir.
DEMO İNDİR TEMA DETAYLARI

İlerliyen günlerde wordpress türkçe temalarını bu yazımızı güncelleyerek paylaşmaya devam edeceğiz. İndirmiş olduğunuz temaları yazıda belirtilen tema detayları link ‘ini tıklayarak kurulum ve kullanım şartlarını okumayı unutmayınız.

Etiketler
Yorumlar

12 Yorum Yapılmış!

Kerem Zor

Şub 02, 2012

aralarında en çok ali arslanın editlemiş olduğu tema olsan arslania temasını beğendim :)

Cevapla

Tuğra

Şub 14, 2012

Güzel bir derleme olmuş teşekkürler.

Cevapla

susmayiz

Şub 19, 2012

çok güzel tema ollmuş ellerinize sağlık.

Cevapla

fuat

Şub 25, 2012

wordpress için en iyi türkçe temalar bunlar sanırım

Cevapla

medula eczane

May 28, 2012

tema güzel ve kullanışlı.

Cevapla

erkan

Haz 15, 2012

temaları arşive aldım, deneyelim bakalım güzel temalar var gerçekten ellerinize sağlık.

Cevapla

medula eczane

Haz 18, 2012

temalar süper tşkr.

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar