Ücretsiz WordPress Türkçe Temaları

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Ekim 2011

Merhaba bu yazımda wordpress türkçe temalarına yer vericem, popüler olan wordpress temalarının bulunduğu adresleri ve kaynakları sizlerle paylaşacağım.

Öncelikle sitemizde kullandığımız temadan yola çıkalım, sanalzade.com sitesinde  popho v3 teması :) kullanılmaktadır,  ismi biraz tuaf gelebilir ama başarılı bir çalışma olmuş ve sade tasarımı ile ön planda olup portal blog vs çeşitli alanlarda kullanılabilen cinsdedir. Sitemizde kullandığımız temayı  buradan indirebilir veya  buradan yapımcının sitesini ziyaret ederek tema detaylarını ve kullanımı öğrenebilirsiniz. Yine aynı şekilde ücretsiz olarak sundukları çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz wordpress temaları mevcut.  Tabiki emeğe saygı açısından tema alt kısımlarındaki yapımcıya ait linkleri kaldırmamanız önemli bir konudur.

İnternette dolaşırken rastladığım çeşitli wordpress türkçe temalardan bazıları…

HC 2011 WordPress teması

Profesyonelce  kişisel kullanımlar için tasarlanmış bir tema…

Hakkı Ceylan 2011 wordpress temasını buradan demo adresini görüntüleyebilir,  burandan  indirebilir,  buradan ise yapımcının sitesine ulaşabilir tema detayları ve kullanımı hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

 

Weblebi Türkçe WordPress Teması

Turkuaz ve Pembe olarak 2 çeşit renk mevcut ve gelişmiş kullanım seçenekleri var.

Weblebi temasının buradan  demo adresine bakabilir,  buradan indirebilir, buradan ise yapımcının sitesine ulaşabilir tema detayları ve kullanımı hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

 

BiSade – Yeni WordPress Teması

Bisade temasını buradan  demo adresini görüntüleyebilir,  buradan indirebilir, buradan ise yapımcının sitesine ulaşabilir tema detayları ve kullanımı hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

 

 

Corelogotype WordPress Teması

 

Corelogotype temasının buradan  demo adresini görüntüleyebilir,  buradan indirebilir, buradan ise yapımcının sitesine ulaşabilir tema detayları ve kullanımı hakkında bilgiler edinebilirsiniz.
6 renk seçeneği ile güzel bir wordpress teması.

 

 

 

 

 

Deran WordPress Teması

 

Deran temasını buradan  demo adresini görüntüleyebilir, burandan veya buradan yada buradan indirebilir,  buradan ise yapımcının sitesine ulaşabilir tema detayları ve kullanımı hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bilge V2 WordPress Teması

 

Bilge V2 temasını buradan  demo adresini görüntüleyebilir,  burandan  indirebilir,  buradan ise yapımcının sitesine ulaşabilir tema detayları ve kullanımı hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Haber34 Türkçe WordPress Teması

Haber34 temasını buradan  demo adresine bakabilir, buradan indirebilir ve yapımcının sitesine ulaşabilir tema detayları ve kullanımı hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Haber34 teması 5 farklı renk ve çeşidi mevcut, tabiki diğer yapımcılarda olduğu gibi temayı kullanıcak olan kişilerden tema alt kısmındaki link ‘i kaldırmamalarını özellikle belirtmekteler.

 

 

 

 

Seo Nokta Theme V2

 

Seo nokta  temasını buradan  demo adresini görüntüleyebilir,  burandan  indirebilir,  buradan ise yapımcının sitesine ulaşabilir tema detayları ve kullanımı hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

 

 

 

 

Şimdilik aklıma gelen ve bizzat test edip çalıştırdığım türkçe temalar bunlar aklıma geldikçe bu sayfada güzel, hoş ve sade wordpress türkçe temalarını belirticem..  Bu temalar hakkında  çözemediğiniz sorular var ise yorum kısmına belirterek yazabilirsiniz mutlaka cevaplanıcaktır.

Etiketler
Yorumlar

4 Yorum Yapılmış!

materacedospanie

Oca 04, 2012

well written article. Good work.

Cevapla

tahsin

Oca 26, 2012

güzel temalar için teşekkürler

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar