Vakko Wedding Gelinlik Modelleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 9 Şubat 2013

Gelinlik markaları arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan Vakko Wedding, geçtiğimiz günlerde 2013 yılına ait yeni gelinlik modellerini görücüye çıkardı. Bu alanda yıllardır modanın öncüsü olan ve en yeni tasarımları, en farklı gelinlik modellerini genç hanımlara sunan ünlü marka, yeni sezonda da hepsi birbirinden şık gelinlik modelleri ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Vakko Wedding Gelinlik Modelleri

Yıllardır bir çok alanda farklı tasarımlar ile gelin adaylarını karşılayan marka, gün geçtikçe daha da büyüyerek farklı gelinlik tasarımları ile dikkatleri iyice üzerine çekiyor. Yeni ürettiği gelinlik koleksiyonunu tanıtan firma, 2013 yılında evlilik hayali kuran genç kızların favorisi olmaya aday görünüyor. Galerimizden 2013 Vakko Wedding Gelinlik Modellerine sizlerde göz atabilirsiniz.

Her genç kızın hayalidir evlenmek ve o gelinliğin içinde olmak. Bu yılda bir çok genç çift bir yuva kuracak ve mutlu olacaklar. Kızlar evliliğin son günlerinde çok telaşa girerler. Gelinlik her genç kız gibi sizinde hayallerinizin arasındadır. Bizlerde sizin evlilik öncesi bu heyecanınızı paylaşarak sizler için güzel bir gelinlik modelleri galerisi hazırladık. Sizler için düğün hazırlıklarınıza bir katkımız olması için en son moda gelinlik modellerini bir araya getirmek istedik.

Y

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar