Uzun Etek Altına Ayakkabı Seçimi

Yazar: sanalzade Tarih: 9 Aralık 2012

Giydiğiniz eteğin vücut tipinize uygun olup olmaması çok önemlidir. Rengi ve modeli sizin tarzınızı yansıtacağından uygun kombinasyonlar oluşturmanız şart. 2012/2013 sezonunda uzun etekler en ideal parçaları arasında! Peki uzun etek kombinasyonları nasıl olmalı? hangi ayakkabı modelleri daha çok yakışır?

Uzun Etek Kombinleri

Uzun etek kadını çok naif ve zarif gösterip, birde işin içine ayakkabı girince daha da mükemmelleşiyor.
Uzun eteği uzun bacaklı ve ince belli kişilerin kullanması tavsiye edilir. Basenleri olmayan bayanların tercih etmesi daha uygundur.

Giydiğiniz her tip tişört ile kombin yapabilirsiniz. Desenli ve soft renklerin dışında canlı renkleri de tercih edebilirsiniz. Uzun eteğe kullanılabilecek ayakkabı seçimi kalın topuklu olabilir.

En Güzel Ayakkabı Modelleri

En Güzel Ayakkabı Modelleri

Uzun elbisenin altına topuklu ayakkabı, eteği çok şık bir hale getirecektir. Topuklu haricinde sandalet veya babette giyilebilir, bunlar daha çok yazın tercih edilmekte ve yine şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Uzun eteği tercih edecek kilolu bayanların ise ideal etek uzunluğu dizin 10-15 cm altında olması gerekir. Yaz mevsiminde uzun ipeksi kumaşlar daha sıklıkla tercih edilmektedir. Yırtmaçlar eteğin her yönünde kullanılabilir.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar