Ünlülerin En Güzel Saç Modelleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Temmuz 2013

Saç modası her kadının mutlaka ilgisini çeken konular arasındadır. Yeni saç kesimleri ve modelleri keşfetmeye her kadın bayılır. Özellikle kendilerine yakışan saç modelleri bulmak konusunda kadınların bitmek tükenmez bir arayışları vardır.

Ünlü Yıldızların Saç Modelleri

Ünlülerin en güzel saç modelleri kadınların özellikle takip ettiği konulardan biridir. Sezonun en trend saç modellerini ünlüleri takip ederek öğreniyor çoğu kadın.

Ünlüler arasında son dönemlerde kısa saç modası çok popüler. Charlize Theron, Agness Deyn, Winona Ryder gibi ünlü isimler kısacık kestirdikleri saçları ile kısa saçın popüler olmasını sağlamıştır. Ülkemizde de birçok kadın bu modadan esinlenerek saçlarının boylarını kısaltmıştır.

Ünlülerin Saç Modelleri ve Renkleri

Ünlülerin en güzel saç modelleri arasında upuzun ve dümdüz kullandığı saçları ile Jessica Alba’nın saçlarını gösterebiliriz. Alba gibi Nicole Kidman, Sandra Bullock, Tara Reid’ da saçlarını neredeyse beline kadar uzun ve tamamen dümdüz kullanıyorlar. Jessica Alba ve diğer uzun saçlı ünlüler kıyafetlerine göre saç modellerini değiştiriyorlar.

Kimi zaman dalgalı, kimi zaman dümdüz, kimi zaman ise sımsıkı topuzla ya da atkuyruğu ile toplanmış görebiliyoruz saçlarını.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

jasmin maliyeva

Kas 03, 2013

cok guzel saclar vallahi cok beyendim

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar