Ünlülerden Güzellik Tavsiyeleri

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Temmuz 2013

Ünlülerin güzellik sırlarını bütün kadınlar merak etmektedir. Çünkü güzelliklerine şahit olduğumuz kadınlardır onlar. Şimdi bazı ünlülerin güzellik sırlarından bahsedeceğiz.

Ünlülerin Güzellik Sırları

Güzel model Naomi Campbell, cilt güzelliğini süt ile sağlamaktadır. Süt banyosuyla cildini daha canlı tuttuğunu belirtmektedir. Aynı zamanda Campbell selülitlerini kahve ile ovarak yok ettiğinden bahsetmektedir.

Ünlü oyuncu Sophia Loren, cilt güzelliğini domatese borçlu olduğunu söylemektedir. Domatesi püre haline getirip biraz zeytinyağı ekleyip yüzünde bekleten Loren, cilt pürüzsüzlüğünü bu şekilde sağlamaktadır.

Cameran Diaz

Güzel oyuncu Iris Berben ise hepimiz bildiği salatalık maskesiyle cildini daha canlı ve temiz tuttuğundan bahsetmektedir.

Pop yıldızı Christina Aguilera ise cildi için çiğ patates kullanmakta ve çiğ patatesin yüzü nemlendirdiğini söylemektedir.

Sarah Jessica Parker ise göz altı torbaları için kuşburnu kullanmaktadır. Kuşburnuyla bu bölgeye hafif masaj yaparak kurtulmaktadır.

Dagmar Siegel ise yüzdeki ya da vücudunun diğer bölgelerindeki sivilceler için aspirin kullanmaktadır. Aspirini ezerek bu bölgelere uygulamaktadır.

Güzelliğiyle herkesin ilgisini çeken Cameran Diaz ise cildi için süt tozu kullanmaktadır. Süt tozunun cildini yumuşattığını ve akneleri önleyerek izlerini yok ettiğini söylemektedir. Hafif masaj ile süt tozunu biraz ıslatarak peeling yapmaktadır.

Ünlülerin güzellik sırları bunlardır. Bu sırlar için pahalı ürünlere ya da ilaçlara gerek yoktur. İmrenerek baktığımız bütün ünlüler güzellikleri için doğal teknikler kullanmakta ve gayet başarılı olmaktadırlar. Herkes bu teknikleri rahatlıkla uygulayabilir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar