Ugg Bot Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 21 Aralık 2012

Ugg bot modelleri, rahatlığı ve trendy oluşu sebebi ile özellikle genç kızların tercih ettiği, tabanı düz, içi yünlü, bazıları desenli, kimisi parlak yada mat, kimilerince çirkin görünümlü olduğu söylenen, ama hep giydikleri, giydim mi de ayakları sımsıcak tuttuğu belli olan bir şey.

Ugg Bot Modelleri

Her kış mevsiminde Ugg botlarını, ünlü isimlerin ayaklarında sıkça görmek mümkün, Kısaca, Ugg marka botlar pek bi moda pek trend. “ugly” kelimesi İngilizce’de çirkin anlamına geliyormuş, botun ismini bu kelimeden aldığı söyleniyor. Siz satın almayı düşünür müsünüz bilemiyoruz ama, ayakları sımsıcak tutan bu trend Ugg bot ve çizme modellerinden bir kaçını galerimize ekledik. Bu kış hala nasıl bir bot satın alacağınıza karar vermediyseniz göz atmanızda fayda var.

Ugg bot fiyatları, Türkiye satış noktaları;
Ugg bot modelleri ve çizmeleri Türkiye’de online alışveriş sitelerinin çoğundan rahatlıkla satın alabilirsiniz. Fiyatları için yaklaşık 10 adet alışveriş sitesine göz attık 200 TL ve üzeri genel bir fiyatı var gibi. Tabi Ugg bot modellerinin net rakamı 200’den başlıyor diyemeyiz daha ucuzları var, pahalıları da var. Lafı uzatmadan sizleri Ugg botlarla başbaşa bırakıyoruz…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar