Ücretsiz Yılbaşı İcon ‘ları

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Aralık 2011

Malum Yılbaşına az bir süre kaldı. Web sitesi sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabileceği yılbaşı iconlarından bazılarını seçerek paylaşmak istedim.

Parlak, canlı renklerlerden oluşan ve çeşitli boyutlarda ve BMP, PNG, GIF and ICO formatlarında olan bu iconları rahatlıkla indirerek kullanabilirsiniz. Web sitelerinizi süsleyerek ziyaretçilerilerinizin yeni yılını kutlayabilir, onlara farklı bir ortam sunabilirsiniz.

Unutmayalım ki özel günlerde web sitemizi süslemek günün anlam ve önemini vurgulamak önemli kavramlardır. Güncel bir site her zaman dikkat çekicidir.. Neyse lafı fazla uzatmadan yılbaşı için sitelerimizde kullanabileceğimiz iconlardan bazılarını sizlerle paylaşıyım..

Not : iconları indirmek için icon resimlerinin bulunduğu resimleri tıklayarak icon yapımcılarının adreslerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

web icon indir, icon indir, yilbasi iconları, ücretsiz yilbaşı iconları, ücretsiz iconlar, icon, iconsetler, yilbasi iconsetleri, yılbaşı ikonları, yılbaşı ikonu indir, yılbaşı ikon, icon download, icons download, new year icon, new years icon, new year iconset, newyear icon, web siteleri için iconlar, web sayfası için iconlar, web için yılbaşı iconları

 
 

 
 

s

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
Umarım faydası dokunur güle güle kullanın :)

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Ahmet

Ara 16, 2011

teşekkür ederim hepside süper.

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar