Ücretsiz Arama Android Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Haziran 2012

Android Ücretsiz Arama Uygulaması mı arıyorsunuz ? Ücretsiz Aramalar Yapabileceğiniz exDialer & Contacts Android Uygulaması ile hızlı bir şekilde ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz.

exDialer & Contacts Android Uygulaması

Bildiğiniz üzere günümüzde insan için iletişim çok önemli bir etkendir. Bu iletişimi sağlayan en büyük kaynak telefondur. Her geçen gün operatörler yeni telefon kampanyaları çıkarmaktadır.Yeni kampanya çıkarmalarının sebebi insanların daha iyi bir iletişim kurabilmelerini sağlamaktır. Konuşma paketleri , tarifeler gibisinden bir çok kampanya mevcuttur.İşte bugün sizlere insanlarla daha iyi bir iletişim kurabilmeniz için yapılmış olan hızlı bir android uygulamasını tanıtacağım.

Artık Arkadaşınızı Aramak Daha Hızlı !

ExDialer android uygulaması Modoohut tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür. exDialer kullanımı kolay ve hızlı bir uygulamadır. Uygulama Türkçe dilini desteklemektedir.

exDialer Contacts Android Uygulaması

exDialer android uygulamasını kullanırken keşfedeceğiniz bir çok özelliği bulunmaktadır. Her normal telefonda bulunan 1 dakika önce aradı , 5 kez aramış gibi özellikler exDialer android uygulaması tarafından daha şık ve hızlı bir şekilde yeniden yapılmıştır.Toplam 32 dil destekleyen exDialer android uygulaması kullanıcıları tarafından popüler bir uygulama haline gelmiştir.

Bir çok kişinin aradığı bu uygulama kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.

Android Marketten ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamanın ücretli versiyonları da mevcut. Ancak ücretli ve ücretsiz sürümler arasında herhangi bir fark olmadığını belirtelim. Ücretli sürümü programcısını desteklemek amacı için satın almayı düşünebilirsiniz.

Uygulamayı google play store üzerinden buraya tıklayarak indirebilir veya aşağıdaki barkod kodunu kullanabilirsiniz.

exDialer & Contacts

Ücretsiz Arama Uygulaması - exDialer & Contacts

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar