Twitter’dan Uzun Tweet Nasıl Gönderilir

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Aralık 2011

Turkcell Superonline FiberTweet, iPhone ve iPad’de de sınırları kaldırıyor!

Kısa bir süre önce Turkcell Superonline abonesi olma koşulu aranmaksızın herkesin web tarayıcılarına yükleyebildiği özel bir eklenti olarak kullanıma sunulan Turkcell Superonline FiberTweet ile arzu eden kullanıcılar, popüler sosyal medya ortamlarından Twitter’daki 140 karakter sınırlamasına takılmadan akıllarından geçeni tek bir mesajla paylaşabiliyor.

Böylece kullanıcılar birden fazla tweet yazarak kaybedecekleri zamandan tasarruf edip, mesajlarını en hızlı sekilde ve tek seferde sınırsızca gönderme keyfini yaşıyorlar. Uygulama sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada ilgi görüyor. Aralarında İngiltere, Almanya, ABD, Avusturya, Hollanda, meksika, Sri Lanka’nın bulunduğu 100’ü aşkın ülkede internet tutkunları eklentinin web sitesini ziyaret etti ve eklentiyi indirdi.

Kullanıcılar Turkcell Superonline FiberTweet uygulamasını bilgisayarlarına (fibertweet.com adresinden) ücretsiz olarak bir kez yükledikten sonra, normal koşullarda 140 karakter ile sınırlı “tweet” mesajlarının ötesine geçerek, daha uzun mesajları yazıp okuyabilme olanağına kavuşuyor. Mesaj boyutuna herhangi bir sınırlama getirmeyen Turkcell Superonline FiberTweet, bu yönüyle Türkiye’de ilk ve dünyadaki yenilikçi uygulamalardan biri olma özelliğini taşıyor.

Bilgisayarında FiberTweet desteği bulunmayan kullanıcılar ise, Twitter’daki bu uzun mesajların 140 karakterden sonraki bölümünü okumak için mesaj sonundaki linke tıklayarak mesajın devamını rahatlıkla okuyabiliyorlar. Bu sayfada mesajın devamını okuyan kullanıcılar, aynı özgürlüğün tadını çıkarmak için ilgili linkten FiberTweet’i hemen yükleyerek gönüllerince mesajlaşmaya başlayabiliyor.

Kullanıcıların fibertweet.com adresinden kolayca yükleyebileceği Turkcell Superonline FiberTweet, Internet Explorer, Firefox, Chrome ve Safari uygulamaları ile çalışabiliyor ve yeni iOS5 geliştirmesi sayesinde artık iPhone ve iPad’ler de  sınırsız tweet dünyasına kavuşmuş oluyor.

kaynak: techno-labs.com

Etiketler
Yorumlar

4 Yorum Yapılmış!

aLi

Ara 20, 2011

Hayatımız sosyal ağlar yüzünden hep karakterlerle kısıtlandı zaten.

Cevapla

    sanalzade

    Ara 20, 2011

    tamamen haklısın.. pek aktif twitter kullanmiyorum ama.. çok tuaf.. insanlar var abuk subuk yaziyor..

    Cevapla

agumrah

Ara 21, 2011

twitter kullanmanın tadına son bir kaç gündür vardım

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar