Twitter’a Sayfa Özelliği Geldi

Yazar: sanalzade Tarih: 9 Aralık 2011

Sosyal ağlarda arayüz değiştirme kervanına Twitter’da arayüzünü değiştirerek katılmış durumda.  Youtube ye eklenen Twitter: Yours to discover isimli video ‘da  twitter ‘in yeni arayüzü hakkında bilgilendirmeleri gördüm.

Bazı kullanıcılar dün geceden itibaren yeni arayüzle tanışmaya başlamış, ancak şirketin blogunda yeni arayüzün tüm kullanıcılar tarafından görünmesinin birkaç haftayı bulacağı yazmakta. Twitter  la alakalı videoyu yazının devamında izleyebilirsiniz…

 

Yeni Twitter’da videoda gördüğüm kadarı ile dikkat çeken ilk şey yenilenen navigasyon ikonları. Ana sayfanızı simgeleyen ev ikonu tüm akışınızı takip edebileceğiniz bir sayfa olarak tasarlanmış.

Tweetlerin üzerine geldiğimizde, cevaplama, retweetleme ve favorilerime ekle seçenekleri çıkıyor. Sizi Retweet yapanları, tweetlerinizi favorilerine ekleyenleri, sizi takip etmeye başlayanları görebiliyorsunuz.

Twitter ‘a girdiğimde yeni arayüz ile karşılaşamadım ama eskisine nazaran yeni arayüzün daha güzel ve gelişmiş olduğu anlaşılır durumda.. Yeni arayüz ile tanıştığım an bu yazıya ek olarak görüşlerimi daha detaylı bildiricem..

Bu arada arayüz ile tanışma fırsatını bulanlar yorum alanından belirtirlerse memnun olurum :)

Etiketler
Yorumlar

4 Yorum Yapılmış!

memo

Ara 09, 2011

bilgilendirme için teşekkürler

Cevapla

Supheli

Ara 09, 2011

İyice Facebooklaşmaya başladı Twitter.Belli bir ağırlığı vardı onuda kaybedecek.

Cevapla

Kerem Zor

Ara 09, 2011

twitter BENCE kötü yoldan gidiyor.

Cevapla

can atasever

Ara 10, 2011

Yeni tasarım bana da gelmedi henüz, bekliyorum merakla :)

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar