Türkiye’de İlk Yazılımcı Etkinliği

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Kasım 2011

Google 7 Aralık Çarşamba günü İstanbul’da Chrome DevFest düzenliyor. Google’ın Türkiye’de düzenlediği ilk yazılımcı ekinliği olacak olan Chrome DevFest’de yeni nesil web teknolojileri konuşulacak. http://google-tr.blogspot.com adresinde geçen açıklama şu şekilde ;

Google Chrome DevFest’de Türkiye’nin Web Uygulama Geliştiricileri ile Buluşuyoruz

Yeni nesil web uygulamalarına ilgi duyan aktif yazılımcılar ile, 7 Aralık 2011 Çarşamba günü düzenleyeceğimiz Google Chrome DevFest’de biraraya geliyoruz.

Yazılımcılara özel bu ilk etkinliğimizde HTML5 ve web uygulama geliştirme araçlarına odaklanacağız. HTML5 uzmanlarımız Paul Kinlan ve Sam Dutton, gün boyu yeni nesil web uygulamaları konusunda son gelişmeleri ve teknik bilgileri aktaracaklar. Ayrıca katılımcılar ile, profesyonel hayatlarında bu uygulamalardan nasıl faydalanabilecekleri ile ilgili ipuçlarını paylaşacaklar.

Web uygulama geliştiricilerin ücretsiz katılımına açık bu etkinliğe başvurmak için etkinlik başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Katılımcı sayısı limitli olacağından, başvuru süresi 25 Kasım Cuma akşamı sona erecek ve 29 Kasım Salı günü davetiyeler katılımcıların e-posta adreslerine gönderilecektir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar