Tureng Sözlük Android Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 10 Haziran 2012

Android Türkçe-İngilizce Sözlük Uygulaması

Merhaba android kullanıcıları, bildiğiniz üzere günümüzde bir çok insan İngilizce ögrenmeye çaba sarf ediyor ya da İngilizce bilmiyor. Bulunduğumuz yüzyılda artık yabancı dil önemli bir etken haline geldi. Yabancı dil bilmeyen kişiler iş bulamıyor ve işsiz kalıyorlar.

Toplumumuzda bir çok kişinin İngilizce öğrenmek için İngilizce öğreten hocalardan ücretli özel ders almaktadır. Artık İngilizce iş sektöründe önemli bir dil haline geldi.Bu yüzden iş sahibi olmak isteyenlerin öğrenmesi gereken dillerden bir tanesidir. Kimi insanlarda karşılaştıkları turistlerle veya gittikleri avrupa ülkelerinde yabancılık çekiyorlar.

Bu sorun toplumumuzda büyük bir öneme sahiptir. İşte bu yazımızda sizlere bu sorunla daha kolay baş edebilmeniz için yapılmış olan bir android uygulamasını sizlere tanıtacağım.

sözlük

İngilizce Türkçe Sözlük Android Uygulaması

TurengSözlük ile Artık Turistliğe Son !

TurengSözlük android uygulaması Tureng Ltd. tarafından geliştirilip sunulmuştur. Türkiye’de kaliteli sözlüklerden birisi olan TurengSözlük yeni çalışmalarıyla TurengSözlük’ü android uygulaması halinede getirdi.

TurengSözlük hızlı ve kolay kullanılabilir bir şekilde geliştirilirken popüler bir sözlük uygulaması haline geldi. En iyi sonucu en hızlı bir şekilde vermeyi hedefleyen TurengSözlük bir çok özelliğiyle kullanıcılarının hizmetine sunuldu.TurengSözlük’te Türkçe-İngilizce / İngilizce-Türkçe çevirileri kolaylıkla yapabilir , sesinizle arama yapabilir , 3 aksanda aramaları seslendirebilir , arama geçmişinizi görebilir ve daha bir çok özellikten yararlanabilirsiniz.Tureng her gün ekibiyle yeni güncellemeler yaparak TurengSözlük’e daha iyi özellikler katmaktadırlar.TurengSözlük her türlü sektörde kullanabileceginiz bir android uygulamasıdır.

Tureng Sözlük Android Uygulamasını buraya tıklayarak google play store üzerinden indirebilirsiniz.

Sözlük Uygulama

Android Sözlük

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar