Trend: Zincirli Bot Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 15 Şubat 2014

Yeni Trend Zincirli Botlar

Altın rengi zincir detayları aksesuarlardan sonra botlarda da karşımıza çıkmaya başladı. Tutarsa ki eğer, şimdiden sokak stillerinde trend olacağının sinyallerini görmeye başladık. Kısaca önümüzdeki günlerde çeşit çeşit zincirli bot modelleri mağazaların vitrinlerinden eksik olmayacak.

Giyildiğinde hem asi hemde şık bir hava oluşturun zincirli botlarda öne çıkan favori model Givenchy markasına ait olan siyah deri ankle bot. Altın rengi zincir detayı iri formlarda tutulmuş ve ayak bileğinin hemen bitişinde botu kaplamış.

Zira, ayakkabı ile bot arasında gidip gelen bu tarz topuklu yada topuksuz botlar her zaman trendler arasında yer alıyordu. Dozunda kullanılmış zincir detayı da eklenince kombinasyonlara farklılık katmış oldu.

zincirli bot modelleri

Hoşunuza gitti mi bilemiyoruz ama kombinasyonlarınızda değişiklik düşünüyorsanız eğer bu trende ayak uydurabilirsiniz. Önerimiz direk olarak görsellerde yer alan Givenchy yada eş değer markalardan hemen sipariş vermeniz değil zira, bir maaşınızı gözden gözden çıkartmanız gerekebilir.

zincirli bot modelleri

Şöyle bir alternatifiniz olabilir gidip aksesuar malzemeleri satan dükkanlardan zincir satın alıp yarım botlarınıza uygulayabilirsiniz. Tabi biraz zahmetli olabilir, semtinizde mutlaka bir ayakkabı ustası vardır onları ziyaret edip iki dakikada taktırabilirsiniz.

zincirli bot modelleri

zincirli bot modelleri

zincirli bot modelleri

zincirli bot modelleri

zincirli bot modelleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar