Bu yaz hanımları eski ama yeniden gündeme gelen bir micro trend bekliyor. Ekseri lise yıllarında takındığımız kova yada torba çanta olarak da isimlendirilen ağzı büzgülü çantalar tekrar geri döndü.

Moda bir ileri iki geri yapmadan duramıyor. Bu yıl günlük yaşantınızda kullanmak üzere yeni bir çanta satın almayı düşünüyorsanız eğer kapaklı çantaları unutun yada erteleyin çünkü yaz boyunca nostalji dolu büzgülü çantalar (Bucket Bag) kombinlere eşlik edecek. Zira, şimdiden büzgülü çanta modasına ayak uyduran hanımları caddelerde takındıkları deri modellerle görmek mümkün.

Klasik modellerin yanı sıra spor tarza uygun aynı çeşitleri de bulunan büzgülü çantalarda en çok neon renkler göze çarpıyor. Desenli ve metal detaylı olanlarıyla günlük şıklığınızı arttırırken küçük boyutlarda olanlarıyla da gece kombinasyonlarınıza farklılık katabilirsiniz.

büzgülü çanta, kova çanta, torba çanta

Büzgülü tarz çantaları Alexander Wang, Louis Vuitton, Mango, Zara ve Vakko gibi ünlü markaların Bucket Bag koleksiyonlarında bulabilirsiniz. Fiyat olarak el yakacak cinsteler ama moda severler bu çantaları omuzlarından düşümüyor.

büzgülü çanta kombinleri

büzgülü çanta ile elbise kombini

büzgülü çantalarla kombinler

büzgülü çanta kombini

miranda ker, büzgülü çanta

sokak modası büzgülü çanta kombini

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar