Trend: Beyaz Topuklu Ayakkabılar

Yazar: sanalzade Tarih: 25 Şubat 2014

Beyaz topuklu ayakkabılar kombin önerileriyle birlikte sayfamızda sizlerle.

Son yayınlanan koleksiyonlar ve podyumlarda tasarımcıların beyaz topuklu ayakkabıları bolca yer verdiğini görüyoruz. Trend olur mu bilinmez ama 80′li yılların esintileriyle dolu beyaz ayakkabıları nasıl giyeceğimiz konusunda şimdiden fikir edinmeye başlasak hiçte fena olmaz dedik ve sizler için kolajlar hazırladık.

Zira, bahar ve yaz aylarında iyi bir çıkış yapıp moda severleri şaşırtabilir. Şimdi gelin hep birlikte beyaz topuklular nasıl giyilir, hangi kıyafetlerle uyum sağlar göz gezdirelim.

Beyaz zor bir renktir, işin içinde birde ayakkabı olunca kombini epeyce zorlaşır ama imkansız değildir.

beyaz topuklu ayakkabılar

Beyazı kullanmanın en ideal yolu siyahla birleştirmektir. Örneklerde de göreceğiniz üzere, beyaz topuklularınızı siyah boyfriend yada dar paçalı jean’lerle birlikte rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

beyaz topuklu ayakkabılar

Aynı şekilde baştan aşağı beyaz yada üst kıyafet seçimini kahve rengi tonlarlardan seçebilirsiniz.

beyaz topuklu ayakkabılar

Kalem etekler bu sene çok moda, örneğin beyaz ayakkabılarınızı kırmızı çizgileri olan bir ekose desenli etekle kombinleyip şık bir günlük kombinasyon yapabilirsiniz.

beyaz topuklu ayakkabılar

Çizgili ve desenli parçalarlada beyaz ayakkabılarınızı rahatlıkla giyebilirsiniz. Yada tek tip siyah bir elbise altına tercih edebilirsiniz.

beyaz topuklu ayakkabılar

beyaz topuklu ayakkabılar

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar