Tren Oyunları

Yazar: sanalzade Tarih: 3 Nisan 2012

Oyun türlerinde çeşitliliğe sahip olan Tren Oyunları konseptindeki ve bunların tamamını güvenle oynayabileceğiniz siteden bahsediyorum şimdi sizlere.

Mantık oyunları, bölüm geçmeli oyunlar, araba yarışı tarzı kontrollü oyunlar, ateş etme oyunları, yetenek oyunları ve daha bir sürü oyun türünde olabilecek tren oyunlarının yüzlercesi burada ziyaretçi ve oyuncularla buluşuyor. Rayların üzerinde giden bu taşıma aracı, oyun yapımcılarının hayal gücünde çok farklı şekillenebiliyor. Hayal gücünün bu müdahelesiyle ortaya çok güzel senaryolar çıkabiliyor.

Zorluk seviyeleri de çeşitlilik gösterir. Yine de en çok bulunan Tren Oyunu zorluk seviyeleri orta ve zor derecede olanlardır. En çok fare ile kontrol edilen bu oyunlardan w,a,s,d tuşları ve klavye ok tuşlarıyla oynananlara da sıkça rastlanabilir. Mantık oyunu olarak karşımıza geldiğinde kesinlikle fare ile oynanıyorlar. Tren için en uygun yolu, rayları döşeyerek siz çiziyorsunuz.

Dönemeçlerini ve düzlüklerini doğru ayarlayarak oyunun size gösterdiği yere gitmesini sağlamak için gerçekten de biraz geometrik bilgiye ve düzgün çalışan bir mantığa sahip olmanız şart oluyor. Yolları düzgün ayarladığınıza inandıktan sonra treni aktif eden tuşa basmanız gerekiyor mesela. Genel olarak oyunlarda bu start ya da go şeklinde İngilizce olarak yer verilen tuşlardır. Türkçeleri başla ve git anlamına gelen İngilizce kelimeler bunları aktif ediyor. Eğer reset ve clear tuşları görüyorsanız bunların başlama tuşu değil silme ve yeniden başlatma tuşu olduğunu bilmelisiniz.

Sitedeki her Tren Oyunları açıklamalarında, oyuna başlamak için ne yapmanız gerektiği veya oyun hakkında bilmeniz gereken şeylere yer verilir. Bilmeniz gereken şeyler basit ve her oyuncunun bilmesi gerektiği kadar açık olursa bunlardan bahsedilmemesini normal karşılamanız gerekiyor. Yani oyun açıklamaları, fazladan bilmeniz gereken veya farklı bir şey yapmanız gerektiği zaman bu tür bilgileri içeriyor.

Her oyunda yapılması gerekenler birbirini andırıyor ve flash oyunların en güzel yanı bu oluyor. Trenleri seviyor ve bunlarla ilgili oyunlar oynamak istiyorsanız, bunu sizin için en kolay ve en güvenli hale getiren bu site tam da size göre demektir. Bolca eğlenmeniz dileğiyle hoşçakalın.

Yazar : http://www.trenoyunlari1.com

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

MMORPG Oyunlar

Nis 04, 2012

logodaki font joker sanırım :) bir ara denemiştim bu fontu

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar