Traffic Statistics Android Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 10 Haziran 2012

Android Trafik Kontrol Uygulaması

Merhaba Android takipçileri. Biliyorsunuz günümüzde bir çok insan telefondan internete bağlanmanın zevkini yaşıyor. Artık telefonundan internete bağlanmayan insan yoktur heralde. Bu internete bağlanan insanlar ya internet paketi alırlar ya da almazlar. Ama günümüzde telefondan internet paketi kullanımı çok oldugundan operatörler internet paketlerini daha cazip kılarak kullanıcılarına daha iyi bir hizmet vermeye çalışıyor.

Artık Paket Aşımı Derdine Son

Bu paketten satın alan bazı insanlar paketinde ne kadar MB kaldıgını sık sık kontrol edemiyorlar. Kontrol edemedikleri için ay sonuda telefon faturaları bir haliyle kabarıyor.Günümüzde bu durumdan şikayetçi olan bir çok insan var.İşte bu şikayetlerinizi azaltmak ve paketinizi kontrol etmek için yapılmış bir uygulamayı sizlere tanıtacagım. Bu uygulamanın adı Traffic Statistics‘dir.

Traffic Statistics

Android Traffic Statistics Uygulaması

Traffic Statistics Android Uygulamasının yapımcısı YXLK’dır. Uygulama henüz Türkçe’ye çevirilmemiş. Yani uygulamanın dili İngilizce’dir. Uygulama internet paketi olan kişilerin paketlerini detaylı bir şekilde bilgilendirmeyi sağlıyor.Örneğin 250 MB internet paketiniz var.Uygulamada gerekli ayarları yaptınız. Uygulama size günlük kullandıgınız MB miktarını ve kalan MB miktarını otomatik bir şekilde sunuyor.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit.Tek yapmanız gereken uygulamayı indirip telefonunuza yüklemek. Android uygulamayı kullanan kullanıcıların %90′ı memnun bir şekilde kullanıyor.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android Uygulama

Traffic Statistics Uygulama

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar