Trend: Tote Çanta Modelleri (Tote bag)

Yazar: sanalzade Tarih: 22 Mayıs 2014

Sezon trendi tote çantalar kombin önerileriyle sayfamızda. Tote çanta nedir? popüler tote modelleri hangileri işte alışveriş öncesi ilham alabileceğiniz ayrıntılar.

Tote çanta (tote bags) yani çarşıda pazarda yanımızdan bir an olsun ayırmadığımız büyük boy çantalara verilen isim. Çoğunlukla fermuarsız ve ağzı açık olan bu çantalar işlevsellikleriyle alışveriş sırasında büyük kolaylık sağlıyor. İçi alabildiğince geniş olduğu için uzun süreli gezmelerin kurtarıcı parçası diyebiliriz. Aynı zamanda rengarenk model aralıklarıyla kombinlere şıklık katıyor.

Tote çantaları ünlü stil bloggerları ve ünlüler yanlarından ayırmıyor. Hem büyük ve fonksiyonel olmaları hemde çok çeşitli modellerinin bulunabilmesi totelerin popülerliğini her geçen yıl arttırıyor.

Tote Çanta Modelleri
(görüntüler sokak modasında derlenmiştir)

tote çanta - tote bag

Tote çantalarda en çok talep gören model siyah deri ve ön kısmı fermuarlı yada cepli olanlar. Tek veya iki renkli, etnik desenli, puantiyeli ve leopar desenli modellerde kombinasyonlarda sıkça tercih edilenler arasında yer alıyor. Yanı sıra, lazer kesim, kot detaylı ve romantik country havasınında modellerde sezonun öne çıkan trendlerinden.

Tote çantaları ünlü markaların hemen hepsinde bulmak mümkün. Aklınıza gelebilecek hemen her markadan rahatlıkla temin edebilirsiniz.

İşte sizler için derlediğimiz sade, işlevsel ve şık tote çantalı kombinlerden seçtiklerimiz.

tote çanta - tote bag

tote çanta - tote bag

tote çanta - tote bag

tote çanta - tote bag

tote çanta - tote bag

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar