Tesettür Gelinlikler

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Şubat 2013

Her genç kızın en büyük hayali mutlu bir evlilik yapmaktır. O güne gelene kadar da tüm ilgisini gelinliklere yöneltir. Araştırır, inceler, kafasında kendi gelinliğini tasarlar. Öyle bir yaş gelir ki evlenmeye hazır bir genç kız çıkar karşımıza. 2013 yılının en yeni trendleri, 2013 gelinleri için özenle tasarlandı. Tabi ki, tesettürlü bayanlarımız da unutulmadı.

Tesettür Gelinlikler

Düğünün ve evliliğin en belirgin simgesi gelinlik, harika bir şıklıkta ve bir o kadar da kendimizi rahat hissettiğimiz formda olmalıdır. Kendilerini başı, kolları ve vücudu kapalı olarak rahat hisseden tüm bayanlar için 2013 tesettürlü gelinlik modellerini inceledik. Eskiden tesettürlü bayanlar kıyafet bulmakta bile zorlanırlardı. Şimdi ise günümüzde her şey daha kolay.

tesettür gelinlikler

tesettür gelinlikler

Seçenekler çok, çeşitler çok ve hepsinden önemlisi tasarımcılar tarafından özenle hazırlanan giysileri bulmak daha mümkün. Tesettür gelinlik modellerinde göze çarpan en önemli özellik kolunun kapalı olması ve saçların görünmemesidir. Kabarık etek, gerek açık modellerde gerekse tesettür gelinlik modellerinde olmazsa olmaz bir güzelliktir. Değerli taşlar ve pullu işlemeler yoğunlukta görülmektedir.

Yakada ve kollarda kullanılan bu taşlar , gelinimizin eşarbındaki taçla bütünleşerek harika bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. 2013 modasında dantel modeller sıklıkla karşımıza çıkıyor. Kollar ve etek uçları gibi farklı kısımlar dantelle güzel bir uyum içerisindedir. Kabarık olan gelinlik eteğinin büzülerek katlı durdurulması, eşarptaki katlarla birleşir. Bel kısmında büzgü olan modellerde mevcuttur. Unutulmamalıdır ki her gelin kendini nasıl mutlu hissediyorsa o gelinlikle evlenmelidir.

Tüm gelin adaylarına mutluluklar dileriz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar