Telefonunuzu Bilgisayarınızdan Yönetin

Yazar: sanalzade Tarih: 29 Temmuz 2012

Android sistemli telefonlarınızı bilgisayarınızdan yönetmek için Airdroid adlı uygulamayı kullanabilirsiniz. Airidoid android uygulamasında yapmanız gereken sadece bilgisayar ve telefonu aynı modemden internete bağlamak.

Airidoid Android Uygulaması

Airidoid uygulamasının ana kısım ekranında yazan ip adresini tarayıcınıza yazıp uygulamada beliren şifreyi girerek bağlantı kurabilirsiniz. Bağlantıyı kurduktan sonra cep telefonunuzu rahatlıkla bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz.

İnternetten dosyalar indirip telefonunuza yükleyebilir, zil seslerini değiştirebilir, uygulamalarınızı yönetebilir, kişi listenizi düzenleyebilir ve kişilere mesaj bile atabilirsiniz.

airdroid

Daha pek çok farklı özelliği bulunan android uygulamasını yukarıda bulunan görseldeki barkod kodunu kullanarak google play store üzerinden yükleyebilirsiniz.

NOT: Airdroid ile telefonunuzun ekran görüntüsü de alınabiliyor. Ancak bunun için telefonunuzun rootlu olması lazım. Bu işlemin Airdroid’den bağımsız olduğunu ve bunun cihazınızda garanti sorunları yaşatacağını belirtelim.

Telefonunuzu Pc’nizden yönetebileceğiniz Airidoid Android Uygulaması indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Mevcut Sürüm: 1.0.8
Gereken Android Sürümü: 2.1 ve üzeri
Uygulama Boyutu: 3,6M
Fiyat: Ücretsiz

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar