Taytlar Nasıl Giyilir?

Yazar: sanalzade Tarih: 8 Ağustos 2013

Taytlar son dönemlerde kadınların vazgeçilmez kıyafet tercihleri arasında yer alıyor. Giyildiğinde vücudun şeklini alması ve rahatlık sağlamasının yanı sıra gündüz ve gece üzerine tercih edilecek bluzlar ile farklı farklı tarzları oluşturmakta mümkün oluyor.

Taytlar Nasıl Giyilir

2013 yaz tayt modası düz renk ve kot taytlar ile birlikte desenli taytlardan da oluşuyor. Desenli ve düz renk taytlarınızı uzun ve bol tunikler, t-shirtler ya da kot gömlekler ile birlikte giyip rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Yanı sıra spor ayakkabılar ile birlikte kombinleyip sportif bir şıklığı da ön plana çıkarabilirsiniz. Babetler ve topuklu ayakkabılarınızı da rahatlıkla taytlarınızın altına giyip farklı tarzlar kombinleyebilirsiniz.

Taytlar Nasıl Giyilir?

Deri taytlarda dikkat çeken parçalar arasında ancak, gündüz sıcaklarında terleteceğinden daha çok geceleri dışarı çıkacağınız zaman uzun ve şık bluzlar ve topuklu ayakkabılarla kombinleyerek şık ve çekici bir görüntü elde edebilirsiniz.

2013 yaz tayt modelleri arasında bulunan yırtık tayt modelleri de asi bir görüntü yakalamak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Özellikle bol t-shirtler ve spor ayakkabılar ile kombinlenmeye uygun olan bu modeller dolgu olmayan topuklu ayakkabılar ile de kombinlenebilir.

Kot taytlarda kot pantolonun şıklığını seven ancak taytın rahatlığından vazgeçemeyen bayanlar için 2013 tayt modelleri arasında yerlerini almış bulunuyorlar.

Rahatlığı sebebi ile vazgeçilemeyen taytlar yaz aylarında da bayanların kurtarıcısı olacak gibi görünüyor.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar