Taylor Swift Kıyafetleri – Taylor Swift Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 21 Mayıs 2014

Taylor Swift’in kıyafetlerine göz atmaya ne dersiniz? Kendine has stili ve giyim tarzıyla dikkat çeken ünlü güzelin kombinleri Sanalzade’de sizlerle.

Söylediği şarkılar ve davetlerde giydiği şık gece elbiseleri kadar günlük yaşantısında yaptığı kombinlerle de beğeni kazanan Amerikalı genç şarkıcı Taylor Swift’in sokak stilini mercek altına aldık. Ünlü güzel sokakta neler giyiyor günlük kombinasyonların da hangi kıyafetleri tercih ediyor gelin hep birlikte inceleyelim.

Taylor Swift, rahat ve bir o kadar şık giyinen ünlülerin başında geliyor. Aynı zamanda en çok takip edilen moda ikonlarından biri. Onun böylesine takip edilme sebeplerinden ilki malumunuz üzere düzgün bir fiziğe sahip olması. Her giydiği yakışan biri desek abartmış olmayız sanırım. İkinci özelliğiyse tercih ettiği kıyafetlerin her genç kızın giyebileceği sadelikte ve şıklıkta olması.

taylor swift

Kombinlerinde vintage dokunuşlara bolca yer veren Taylor Swift, verdiği röportajlarda 50′lerde ve 60′ların esintileri çok sevdiğini ve bunu tarzına yansıttığını biliyoruz. Klasik, kadınsı ve retro giyim tarzı, yani geçmişin izlerini taşıyan bir moda anlayışı onun olmazsa olmazlarından. Saçları ve makyajıda aynı şekilde tarzıyla uyum içinde.

taylor swift

Ünlü güzelin gündelik kombinlerinde yüksek bel etekler, skinny pantolonlar ve şortlar ilk sırada yer alıyor. Çiçek desenli ve puantiyeli kıyafetleri de bolca tercih eden Taylor, kombinasyonlarını bluz ve gömleklerle tamamlıyor. Ayakkabı tercihi çoğunlukla oxford ayakkabılar, babet ve kısa topuklulardan yana oluyor. Askılı çantası ve taktığı güneş gözlükleriyse vazgeçilmezlerinden.

taylor swift

taylor swift

taylor swift

taylor swift

taylor swift

taylor swift

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar