sXe Injected 12.0 Fix 2

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Aralık 2011

sXe Injected indirsXe, günümüzde Counter-Strike sunucularında en çok kullanılan ve en sık güncellenen anti-hile programıdır. Kullanıcı/Server mantığı ile çalışan sXe, hile olarak tanımlanan, oyunda haksız rekabet durumu oluşturabilecek her hangi bir program ile oyuna girmenizi engeller.

sXe ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Son sürüm sxe ile  (sXe Injected 12.0 Fix 2) steam uyumluluğu sağlanmış olup, çeşitli buglar  (OpenGL and sürücüler genel hatalar)  giderilmiştir. Son sürüm sXe Injected 12.0 Fix 2 ’yi indirmek için aşağidaki link ‘i kullanabilirsiniz.


sXe Injected 12.0 Fix 2

sXe Injected 12.0 Fix 2 Düzeltmeleri:

(+) ekleyin: Hile engellendi
(+) ekleyin: Yeni doğrulama
Ekle (+): Anti-NoFlash
(!) Düzeltme: Death (BSOD) Mavi Ekran hatası düzeltildi.

sXe 12.0 Notları:

  • Düzeltildi: Steam uyumluluğu (05/08/2011)
  • Düzeltildi: sis olayı
  • Düzeltildi: buglar giderildi (OpenGL and sürücüler genel hatalar)
  • Eklendi: Tracking özelliği
  • Eklendi: yeni hardware id doğrulamaları

Sxe Nasıl Kullanılır ?

sXe Injected kurulu bir server’da CS oynamak için öncelikle bu sayfanın yukarısında sxe download linklerini verdiğimiz yerlerden dosyayı indirin ve kurun. Oyunu açmadan önce sXe’yi çalıştırın (masaüstünüze bir kısayol oluşmuştur), ardından oyuna girin. Eğer server’ın istediği sürüm ile sizin sürümünüz aynı ise sorunsuz bir şekilde server’da oynayabilirsiniz.

Not : Counter strike sxe download link ‘i  sxe-injected.com adresinden alınmaktadır. Bilgisayarınıza indireceğiniz her program için önce virüs taraması gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.
Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar