Su Dalgası Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Yazar: sanalzade Tarih: 29 Nisan 2013

2013 Yılında Su Dalgası Yeniden Moda!

Bir dönem saçlarda su dalgasını sıklıkla gördük. Bu sene de su dalgaları bize nostalji yaşatacak ve saçlarda sıklıkla yer alıyor olacak. Su dalgasının kolay uygulanabilir olması, kadınlar arasında bu modanın hızla yayılmasını da kolaylaştırıyor olacak. Evde bigudiler ve maşalar ile siz de saçlarınızı su dalgaları ile buluşturabilirsiniz.

Su Dalgası Saç Modelleri

Su Dalgası Saç Modelleri

Saçlarınızın kendisinde zaten dalga varsa bu sezonun en şanslı kadınları arasında yer aldığınızı size müjdeleyebiliriz. Zira, kurutma makinesi ile havalandırdığınız saçlarınızı, biraz köpükle ve el hareketleriniz ile kolaylıkla doğal görünümlü dalgalı saç şekline dönüştürebilirsiniz.

Su Dalgası Saç Yapımı Video

Dalgalı saçlar, yüzü olduğundan biraz daha hacimli gösteren saçlardır, bu nedenle ince ve uzun yüz hatlarında çok daha uyumlu bir görüntü teşkil edecektir. Dolgun yüz hatlarınız varsa su dalgalarına veda etmeniz kesinlikle gerekmeyecek, sadece yüzün sınırlarını çevreleyen saçlarınızı kat vererek kestirdikten sonra saçın geneline yine su dalgası uygulayabileceksiniz.

Su Dalgalı Saç Modelleri

Bu yaz renklerde canlılık, modellerde sadelik, saçlarda doğallık var!

Kadınlar her yaz olduğundan daha feminen görünecek diyebiliriz. Kadınlar son dönem trendlerin etkisi ve çalışma hayatında daha yoğun yer almanın verdiği zamansızlık sebebi ile maskülen bir yaşam tarzını benimsemek durumunda kaldılar. Bu mecburiyet zamanla kadınların tercihi haline geldi. Öyle ki; modacılar da kadınları bu maskülen tercihlerinde yalnız bırakmadılar. Ancak, sanıyoruz ki, modacılar kadınların daha dişi daha feminen oldukları dönemleri özler oldular ve bu yaz tüm alanlarda tercihlerini bu yönde belirlediler.

Keyifli bir yaz sizleri bekliyor bayanlar!

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar