Stüdio Daire Dekorasyon Örnekleri ve Öneriler

Yazar: sanalzade Tarih: 13 Eylül 2012

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, stüdio daire dekorasyonunda sizlere ilham verebilecek örnekleri galerimize ekledik. Ufak metrekareli ev dekorasyonu nasıl olmalı? Ufak Dairelerin dekorasyonu nasıl olmalı, Stüdyo Daire Nasıl Dekore Edilir ? gibi konularda pratik bilgiler…

Stüdio Daire Dekorasyonu

Eviniz, stüdio daire olarak tanımlanan küçük metrekareli alanlardan oluşuyorsa, dekorasyon aşamasında öncelikli olarak yeterli depolama alanı sağlamaya özen göstermelisiniz. Saklama gözleri bulunan mobilya ürünleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Işığı yansıtmak için mümkün oldukça ayna kullanmaya özen gösterin. Büyük yada bir kaç küçük aynayı stratejik olarak yerleştirdiğinizde odanızda ferahlığı hissedebilirsiniz. Yine aynı şekilde güneş ışıklarında mümkün olduğunca faydalanın kapalı tarzda güneşliklerden uzak durun. Kısaca ışığı bloke etmeyin.

Bir odak noktası oluşturun, örneğin şömine gibi. Hem evinize doğallık katar hemde kendinizi psikolojik olarak iyi hissedersiniz. Renklilikten hoşlanıyorsanız eğer her duvarı farklı renklere boyayabilirsiniz. Eğer sadelikten hoşlanıyorsanız eğer beyaz duvar boyaları ile zemin kaplamasında kahve tonları seçebilirsiniz.

Şimdi buyrun hep birlikte Stüdio Daire dekorasyon örneklerine şöyle bir göz atalım.

Stüdyo Daire Dekorasyon Resimleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar