Spor Şıklık – 2014 Şık Spor Kıyafetler

Yazar: sanalzade Tarih: 19 Temmuz 2014

Spor şıklık trendine ayak uydurmaya ne dersiniz? Hepsi birbirinden hareketli şık spor giyim kıyafetler kombinasyon önerileriyle birlikte sayfamızda.

Uzun bir zamandır gerek podyumlarda olsun gerek sokaklarda kısaca modanın her alanında spor-şık eğilimlerin baskınlığına şahit oluyoruz. Özellikle 2014 yazına girdiğimiz şu günlerde kombinasyonların neredeyse tamamına yakınında üzerinde rakamları olan tişörtler, mesh olarak tabir edilen küçük delikli sportif kıyafetler, kolej tarzı ceketlerin yanı sıra çizgili eşofman altları, spor şortlar ve tabi ki olmazsa olmaz spor ayakkabılar ön planda yer alıyor.

Tabi tüm bunlar sadece bir kaç tanesi. Şık ve feminen yorumlarıyla sayılamayacak kadar fazla çeşitte göz dolduran payetli numaralı elbiseler, deri eşofman altları, sportif terlikler, sezonun favorisi beyzbol şapkaları da cabası. Hatta öyle ki hiç merakı olmayanları bile cezbedecek şıklıkta yeniden yorumlanmış parçalar mevcut.

spor şıklık giyim örnekleri

Öyle görünüyor ki önümüzdeki yılda spor şıklık yada diğer tabiriyle atletik, fit duruş sağlayan parçalar kombinasyonlarda bolca yer alacak. Şimdi gelin hep birlikte spor şık nasıl giyinilir ilhamı sokaklardan alalım. İşte moda severlerin spor giyim tarzlarından sizler için derlediklerimiz.

spor şıklık günlük kombinler

spor şıklık sokak modası

spor şıklık kolej ceketleri

spor şıklık etek kombinasyonları

günlük spor giyim örnekleri

spor şıklık sokak stilleri

spor şıklık mini kombinler

spor giyimde şıklık

spor şık kombinler

günlük spor giyim kombinler

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar