Söz için elbise modelleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 22 Ekim 2012

Söz davetlerinde giyilebilecek söz elbisesi modellerini resim galerimize ekledik. Sade ve şık kıyafetlerin yer aldığı örnek modellere göz atarak sizlerde esinlenmeler yapabilirsiniz. Söz gibi mutlu günlerde ne giysem, hangi elbiseler moda, trendler nedir diyorsanız sizin için derlediğimiz giysilere göz atın hanımlar.

Söz için elbise modelleri

Evlilik sürecinin ilk adımlarından biri olan söz merasiminde, önemli olan gönüllerin bir olması ancak dikkat çekici güzel ve zarif olmak da her genç kızın hayalidir. Bu günler yaklaştığında eller ayaklara dolanır, tatlı bir heyecan, panik sarar insanı. Acaba ne giysem nasıl bir kıyafet seçsem, kafalar bir hayli karışıktır.

Eskiden olsa mağaza mağaza dolaşılıp örnek modellere, kombinlere göz atılır, eğer birde karar veremezseniz yorgunlukta cabası olurdu. Ama şimdi öyle değil, internet var, iki tuşluyorsunuz her çeşit kıyafet, elbise, aksesuar elinizin altında. Her ne kadar giyip denemesi başka olsa da online internet üzerinden alışveriş imkanları sınırsız düzeyde.

Bu kapsamda, sizler bir ilham, esinlenme, fikir vermesi amacı ile söz için elbise modellerini galerimize ekledik. Hemen yukarıda yer alan görsellerden herhangi birini tıklayarak galerimizde bu güzel, şık ve zarif kıyafetlere göz atabilirsiniz.

Hoşunuza giden modelleri kolaylıkla online kıyafet satan alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. Herşey gönlünüzce olsun inşallah.

Etiketler
Yorumlar

2 Yorum Yapılmış!

Betül

Kas 11, 2013

2.sıradaki kıyafeti nerede bulabilirim?
Şimdiden teşekkürler :)

Cevapla

emine bayar

Kas 15, 2013

2.sıradaki kıyafeti nerede bulabilirim?

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar