Sonbahar Gözlük Modası 2012

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Kasım 2012

Yaz, kış demeden kullandığımız güneş gözlükleri birçoğumuzun vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Havanın soğumasıyla birlikte güneşin etkisi de azalır. Bu durum özgür gözlük seçimi avantajı sağlamaktadır. Sonbahar sezon modasında, gözlük seçimi sırasında açık renkli camlar ve rengârenk çerçeveler tercih edebilirsiniz.

Sonbahar Gözlük Modelleri

Yüz hatlarınıza en doğru oturan gözlükleri seçmek rahatınız açısından önemlidir. Retro model gözlükler sonbahar modasında kendini göstermektedir. Degrade camlı gözlük modelleri birbirinden farklı renkli camlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Sonbahar modasında desenli ve rengârenk çerçeve modelleri yer almaktadır. Büyük boyutlu gözlükler da bu yılın trendleri arasındadır. Hem klasik hem de modern, her tarzda kıyafetle uyum sağlamaktadır. Yuvarlak formdaki gözlükler de sonbaharda güncelliğini korumaktadırlar.

Özel materyallerden meydana gelen güneş gözlükleri çekici ve şık görünmenizi sağlamaktadır. Sağlam ve kaliteli ürünler her zaman tercih edilmektedir. Sportif modeller de farklı stilleriyle idealler. Erkek modasında farklı gözlük tasarımları, kemik sapların ve polarize UV filtreli gözlüklerin kullanımı modern bir görünüm yaratmaktadır. Nostaljik çizgilere de yer veren markalar göz sağlığınıza da dikkat ediyor.

Genç ve dinamik modeller her yılın olduğu gibi bu yılında modası arasında yer almaktadır. Dikdörtgen çerçeveler yaratıcı görünümleriyle şık tasarımlar arasında yer alıyor. Metal ve ince çerçeveli gözlükler trend ve zarif olmalarıyla öne çıkmaktadır. Birbirinden farklı çerçeve ve renkli cam modellerini görmek için, sonbahar koleksiyonlarını inceleyerek karar vermekte fayda vardır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar