Takı kullanımı bayanlar için olmazsa olmaz bir öneme sahiptir. Şıklığın en büyük göstergelerinden olan takı modası bu yıl da bayanlara izlemesi bile heyecan verici modeller sunmaktadır. Ünlü modacılar tarafında defilelerde büyüleyici modeller sergilenmektedir.

Takı Tasarımları ile Şıklığınızı Arttırın!

Bu yılın küpe tasarımları arasında yine sallanan büyük modeller dikkat çekiyor. Söz konusu modellerde gümüş ve altın sarısı tercih edilirken biçim olarak ise daire, kare ve altıgen gibi tasarımlar oldukça dikkat çekiyor. Sallanmayan küpelerde tül ve dantel kullanımıyla da şık bir tarz elde edilebilmektedir.

Sezonun en şık takı modelleri ve aksesuarlarını görüntülemek için;
Takı Modelleri burayı tıklamanız yeterlidir.

Bu yılın bileklik tasarımlarında ise ince zincirli tasarımlar dikkat çekmektedir. Geçen yıl da bayanlar tarafından şık bir şekilde sergilenen bu modellerde farklı zincir renklerini de görmekteyiz.

Yine ince bileklikler de ufak bazı aksesuarlar kullanılarak bayanlar zarif bir kullanım sunulmuştur. Bu yılın bazı kolye modellerinde ise taşlarla süslenerek eşsiz bir görsellik sunan tasarımları görüyoruz. Söz konusu modeller “tasarım harikası” deyiminin kanıtlayan müthiş bir zarafet sunuyor.

Bu modellerin yanında şaşası düşük ancak şıklık derecesi yüksek ince yapıda kolyeler de defilelerde göz dolduran tasarımlar arasında.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar