Sevgiliyi Mutlu Etme Yolları

Yazar: sanalzade Tarih: 8 Şubat 2014

Sevgilini mutlu etmek için neler yapıyorsun? Şöyle bir yaptıklarını sorgulamaya ne dersin? Ona kendisini özel hissettirmek için neler yapmalısın? önerilerimize kulak ver aşkını, sevgilini, eşini mutlu et.

Bir ilişki her ne kadar sağlam temeller üzerine kurulu olsa da, balon gibi sönmeye meyili vardır. Hiç ummadık bir anda her şey tersine dönebilir. Eğer uzun soluklu hiç bitmeyen bir aşk istiyorsanız partnerinize karşı sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. Unutmayın, onu mutlu ederseniz sizde mutlu olursunuz.

Ona karşı özel hisler beslediğinizi açık açık belli edin

Hislerinizi açığa vurmanız onun kendisini özel hissetmesini sağlar, mutlu eder. Hiç beklemediği bir anda ona onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Ansızın bir anda öpün, şaşkına dönsün, şaşırsın. Emin olun mutluluktan uçacaktır.

Sevgiliyi Mutlu Etme Yolları

Sevgilinizin ailesi ve arkadaşlarıyla iyi geçinin

Sevgiliyi mutlu etmenin en temel kurallarından biride onun sevdiği ortamlarda ona eşlik etmenizdir. Ailesi ve arkadaşlarıyla buluştuğunda sizide yanında istiyorsa kesinlikle eşlik edin. Sıkılıyorsanız eğer asla belli etmeyin. Unutmayın, sizden önce onlar vardı. Aile ve arkadaşlar önemlidir. Ayak uydurmaya çalışın.

İyi günde ve kötü günde yanında olun

Her açıdan onun destekçisi olduğunuzu hissettirmelisiniz. Onun acısını kederini paylaşmalı, kötü zamanlarında yanında olmalısınız. Bunu yapmazsanız eğer başta belirttiğimiz gibi balon gibi söner aşkınız.

Bakımlı olun, formunuza dikkat edin

Fiziksel güzelliğinizede dikkat edin. Unutmayın, her erkek yada kadın hiç farketmez, partnerinin güzel yada yakışıklı olmasını ister. Biz artık aştık bazı şeyleri, o beni bende onu seviyorum fark etmez demeyin. Her daim bakımlı olmaya güzel görünmeye devam edin.

Sevgilinize onu mutlu edecek küçük sürprizler yapın

Yapacağınız küçük süprizler ilikişinizi monotonluktan çıkarır. Anzısın alacağınız bir hediye, küçük bir tatil planı, yada yeni bir kıyafet gibi süprizler onu mutlu edecektir.

Sabırlı ve anlayışlı olun

Problemleri açıkça konuşmalı ve en önemlisi olan sevgilinizi sonuna kadar dinlemelisiniz. Ona fırsat verin, sabırla sözlerini bitirmesini bekleyin. Unutmayın, herkezin zaafları vardır. Hiç kimse mükemmel değildir.

Onu güldürün

Pek çok kadın güldüren erkeklerden hoşanır. Aynı şekilde erkeklerde güldüren kadınları sever. O zaman napıyorsunuz? Sevgilinizi mutlu etmek için gülüyor ve güldürüyorsunuz. Özel çaba sarfetmenize gerek yok doğallığınızı koruyun ama küçük espirileri ihmal etmeyin.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar