Saten Elbise Abiye Modelleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 23 Mart 2013

Saten elbiselere göz atmaya ne dersiniz? Baharın göz kırpmasıyla birlikte düğün, söz yada nişan gibi özel davetlere icabet edeceğimiz günler artık yaklaşıyor. Hal böyle olunca şık bir abiye kıyafet seçip özel aksesuarlar ile kombin hazırlığı yapmanın tam zamanı. Elbise seçimini saten elbise modellerinden yana kullanmak isteyen hanımlara ilham kaynağı olabilecek şık saten abiye modellerine buyurun hep birlikte göz atalım.

Saten Elbise Modelleri

Saten kumaşlar yerini her ne kadar şifon kumaşlara bırakmış olsa da yinede bazı özelliklerinden dolayı tercih edilmeye devam ediyor. Kendi içinde bir çok çeşit ve özelliği mevcut. İpek saten, serbest saten, şarmöz ve düşes saten gibi farklı çeşitlerde satenler mevcut. Hem parlak ve kaygan bir kumaş türü, hemde kalın özelliklerde olduğu için duruşu daha iyi muhafaza ettirmekte. Bu tarz kaliteli kumaştan üretilmiş saten elbiseleri giydiğinizde şık duruşlar sergilemeniz oldukça kolay.

Kararınız bu yönde ise saten elbise modelleri arasından derlediğimiz şık abiyelere, yazlık ve baharlık kıyafetlere alışverişe çıkmadan mutlaka göz atın. Önü kısa arkası uzun, tek omuzlu yada dekolteli, dantel detaylı kısa ve uzun kesimlerde birbirinden şık saten elbiseler sizlerle…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar