Samsung Galaxy S III

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Nisan 2012

Samsung Galaxy S 3 Geliyor…

Samsung tarafından yapılan resmi açıklamada Samsung Galaxy S 3 ‘ün 3 Mayıs tarihinde Londra ‘da yapılacak Samsung Mobile Unpacked 2012 etkinliğinde tanıtılacağı açıklandı.

Daha satışa çıkmadan operatörler tarafından 10 milyondan fazla ön sipariş alan Samsung Galaxy S 3 kullanıcıların merakla beklediği telefon haline geldi diyebiliriz.

Galaxy S serisi ile yüksek satış rakamlarına ulaşan Samsung’un, Galaxy S 3 ile bir satış rekoruna daha imza atacağına kesin gözüyle bakılıyor.

GÜNCELLEME : Samsung Galaxy S III TANITILDI!

Samsung Galaxy S III ÖZELLİKLERİ İÇİN TIKLAYIN.


(Kaynak – Samsung Tomorrow) Yayınlanan etkinlik görselinde yazdığı kadarıyla Galaxy S 3 etkinliği…

Samsung Galaxy S 3 ‘un tanıtımı 3 Mayıs 2012 tarihinde, Earls Court Gösteri Merkezi, Londra’da yapılacak. İngiltere saatiyle 18:00 kapı açılışı, 19:00 etkinlik başlangıcı (Türkiye saatiyle 20:00 kapı açılışı, 21:00 etkinlik başlangıcı) yapılacak.

Canlı yayını global.samsungtomorrow.com ve facebook.com/SamsungMobile adreslerinden takip edebileceksiniz.

Samsung Galaxy S 3 ‘ün internete sızan detaylarına bakacak olursak

Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi + TouchWiz kullanıcı arayüzü,
4.6 inç boyutundaki 720 x 1280 çözünürlükteki Super AMOLED Plus HD ekranı,
Dört çekirdekli 1.5GHz hızında olacağı düşünülen Tegra 3 çipseti,
4G LTE desteği,
NFC modülü, HDMI ve MicroUSB 2.0 desteği
32GB dahili hafıza,

gibi özelliklerine sahip olacağına konuşuluyor. Ayrıca telefonun en çok merak edilen özellikleri arasında kamera ve batarya ömrü yer alıyor. Galaxy S II ‘de kullanıcılar pil ömrünün yetmediği konusunda şikayetlerini açıklamışlardı. Bunun üzerine, Samsung’un, Galaxy S 3 ‘de bu soruna sebep olmayacak şekilde bir batarya kullanacağı tahmin ediliyor.

Galaxy S 3 ile ilgili merak edilen tüm detaylar, 3 Mayıs tarihinde ortaya çıkacak, canlı yayınlanacak olan etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Galaxy S 3 tanıtımından sonra sitemizden Samsung Galaxy S 3 ‘ün özellikleri fiyatı vb. konularda geniş kapsamlı Samsung Galaxy S 3 incelemesini yayınlayacağız.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar