Salon Dekorasyonu Örnek Modeller

Yazar: sanalzade Tarih: 31 Ekim 2012

Salonunuzu dekore edeceksiniz ama bir türlü karar veremiyor musunuz? Hemen üzülmeyin, salon dekorasyonunda dikkat çeken farklı tasarımları sizler için bir araya getirdik. Yeni ve modern salon dekorasyon örneklerine buyrun hep birlikte göz atalım.

Salon Dekorasyonu

Dekore edilecek alanlarda bazen tek başınıza karar veremeyeceğiniz durumlar oluşabilir. Görsel zevkler ne kadar farklı olsa da, dekorasyonunu yapacağınız alanın herkes tarafından beğenilmesi için esinlenmeler yapmak fikirler almak gerekebilir.

Sizlere salon dekorasyonu konusunda ilham alınabilecek örnek modelleri foto galeri şeklinde bir araya getirerek derledik. Farklı renkleri ve mobilyaları ile dikkat çeken kombinlere göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Salon Dekorasyonu Örnek Modeller Foto Galeri

Bir kaç ipucu vermek gerekirse, salonunuzda örneğin duvarlarınız koyu renkte ise, halınız yada yer döşemeniz bir alt açık renkte olması daha bir uyum oluşturacaktır. Yada tam tersine açık renk duvarlarda zemin tercihini koyu rengi tercih edebilirsiniz.

Daha farklı bir ortam oluşturmak için salon duvarlarında 2 farklı renk kullanabilirsiniz. Örneğin bir bölümü siyah diğer bir bölümü beyaz gibi. Bunu yukarıda ki görsellere bakarak ne anlatmaya çalıştığımızı daha iyi anlarsınız.

Çok renkliliği sevenlere fresh olan renkler örneğin turkuaz gibi ağırlığı turkuaz a verip yanında açık siyah, kahverengi, koyu kırmızı gibi renklere yönelebilir. Salonların vazgeçilmezi l şeklinde koltuklarda eğer yeni alacaksanız klasik düz tasarımlı değilde oval yada farklılığı olan modellere yönelebilirsiniz.

Umarım herşey gönlünüzce olur.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar